İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları

İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları

Kadın ve erkek ilişkilerinde belkide büyüklerinizden sıklıkla duyduğunuz tavsiyelerin, yapılan araştırmalarda haklılık payının oldukça yüksek olduğunu biliyor muydunuz?

Güncellenme tarihi:

Evlenmeden beraber yaşamaya başlama!

Bir erkekle evlenmeden aynı eve yerleşirsen, sana evlenme teklifi etmekte tereddüt edecek ve seks hayatı daha az tatmin edici olacak. New Yorklu Psikoterapist Robi Ludwig, aynı evde yaşamaya başlamadan evvel en azından nişanlanmış olman gerektiğini söylüyor.

Komşunun tavuğu, komşuya kaz görünürmüş...

Perfectmatch.com sitesinin İlişki Uzmanı Pepper Schwartz, birçok çiftin ilişkisini başkalarıyla kıyasladığını söylüyor. Herkesin kendine göre problemi var. Sadece bazı çiftler bunu daha iyi saklıyor.

İlk geceden seks yapma!

Seks Danışmanı yazar Yvonne Fulbright, yeni tanışan bir çiftin hemen yatağa girmesini tasvip etmiyor. Bazı erkekler ilk geceden yattıkları kızla ciddi bir ilişki yaşamak istemiyor. Eğer bir erkek seni gerçekten istiyorsa bekleyecektir.

Zaman geçtikçe seks daha güzel oluyor...

Fulbright, birbirinin vücudunu gitgide daha yakından tanıyan çiftlerin daha keyifli seks yaptığını söylüyor. Ayrıca ilişkinin sıkıcı olduğunu kimse iddia edemez. Alışkanlık daha derin bağlar ve samimiyet yaratacaktır. Böylece çiftin tatmin seviyesi yükselir.

Yayın tarihi: 19.03.2014
20331
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.