İlişkinin temeli: Güven!

İlişkinin temeli: Güven!

İlişkinizin mutluluk verici olması için sadece ona değil, size de çok iş düşüyor. Öncelikle ona güvenmeniz gerekiyor.

Sabırlı olun!
Kesinlikle! Bizler karşı cinsten çok şey bekleriz ama sabırlı olmayı beceremezsek de havamızı alırız. Daha ilişkinin başında "seni seviyorum" kelimelerini duymayı, daha fazla ilgi görmeyi, daha fazla vakit geçirmeyi isteriz. İsteriz de isteriz. Oysa, insanlar genellikle duygularını açıklama konularını biraz ağırdan alırlar. Onu sıkmayın ve sabırlı olun.

Kusursuz insan yok
Dünya üzerindeki her insan, koluna takıp gezmekten gurur duyacağı biriyle beraber olmak ister. Ama kimse mükemmel değil işte, herkesin bir kusuru var. Kabul edin, sizin de! Öyleyse sevgilinizi, fiziksel özellikleri ya da sizinle uyuşmayan, kişisel özellikleri nedeniyle yargılamayın. Eğer aşıksanız, iyi vakit geçiriyorsanız insanların ne dediğine aldırmayıp, ufak tefek sorunları kafanıza takmayın.

Ona güvenmelisiniz
Eğer sürekli sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını düşünür, her an telefonla arayıp ne yaptığını sorar, her konuştuğu karşı cinsi kıskanarak sorun çıkarırsanız, doludizgin bir aşkı bir hiç yüzünden noktalayabilirsiniz. Ona güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Rol yapmayın
Ona kendinizi beğendirmek için rol yapmanız gerekmiyor. Örneğin, çok iyi bir çift olabileceğinizi ispat etmek için, sevdiği her şeyi sevmek zorunda değilsiniz. Kim her dediğini "ben de", "bence de" diye onaylayan biriyle beraber olmak ister ki!

Yoruma gerek yok
Bazen ilgili, bazen ilgisiz, bazen sevecen, bazen hoyrat, bazen anlayışlı, bazen kaprisli... İnsanlar yaptıkları hareketleri neden yaptıklarını çoğu zaman bilmezler. O halde siz neden onları çözümlemek için zaman kaybedesiniz ki?
Yayın tarihi: 18.12.2007
1306
dahafazlası
YORUMLAR

Biz hiç aldatmadıkta noldu elde var yine sıfır bütün erkekler öyle değildir tamam mıı bu kadınların ne istedikerini anlayamazsın üstüne düştükçe tepene çıkarlar seveni ... ... severler

Son 18.12.2007 22:53:53

Her basarılı erkegin arkasında 1kadın oldugu gibi her basarısız erkeginde arkasında 1kadın wardır unutmayalım.. Hem bizde kuyruk sallamayanın pesıdnen gıtmeyız emın olun..!

Erkin 18.12.2007 19:02:29

Güvenmek heleki bu devirde bir erkeğe bence asla,en sakinine, ailesine çok bağlı diye görünen aile babasına bile güvenmemek gerekiyo bence çünkü erkekler herzaman başka bir kadın daha ister heyecan yaşamak,adrenalinini yükseltmek belkide egosunu tatmin etmek için emin olun.nerden biliyorsun derseniz çok şahit oldum gerçek yaşanan olaylara ve birabir yaşadım bu yüzdende şahsen ben erkeklere asla güvenemiyorum.

Hayal 18.12.2007 14:10:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.