İlişkinin kötü anlarını fırsata çevirin!

İlişkinin kötü anlarını fırsata çevirin!

Erkek arkadaşınızla yaşadığınız ilişkide dönüm noktaları yaratmanız ve etkileyici bir iz bırakmanız çok kolay. Tek gereken gergin anları lehinize çevirecek güzel fırsatları değerlendirmek.

Güncellenme tarihi:
Sevgilinizle romantik bir program yapmak günlerinizi alabilir ve sonra bu, onun için sıradan bir akşam yemeği olmaktan öteye geçmez. Neden diye düşünmek yerine, onu gerçekten etkileyecek fırsatları yakalayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

En iyi arkadaşı terk edildiğinde

Yakın bir kız arkadaşınız sevgilisinden ayrıldığında yanınıza birkaç Sex&The City DVD'si alıp evine gider ve nasıl hissettiği konusunda saatlerce konuşursunuz. Ama eğer sevgilinizin arkadaşı aynı durumda kalırsa, onun yapacağı tek bir şey vardır: Arkadaşının yeni bir kız bulmasına yardım etmek. 27 yaşındaki Mert şöyle bir örnek veriyor: "Arkadaşım sevgilisi tarafından terk edildiğinde, kız arkadaşım, gece hep beraber çıkmayı önerdi. Birkaç tatlı kızla takılmak arkadaşıma çok iyi geldi. Sevgilimin bu davranışı da beni çok etkiledi."

Bir kavga sırasında

Biz kadınlar kendimizi ifade etme konusunda erkeklerden kesinlikle çok daha iyiyiz, işte bu yüzden de erkekler bizle küçük bir fikir çatışmasına girmekten bile kaçar. Eğer uzlaşma yoluna giderseniz sizi daha çok sevecekleri kesindir. 28 yaşındaki Levent "Kız arkadaşımla ailesinin evine gitmek istemediğim için kavga ediyorduk. Sonra konuyu birer bira içerken konuşmayı önerdi. O kadar mutlu oldum ki sonunda gitmeye karar verdim" diyor. Gördünüz mü? Kazanmaya devam ediyoruz.

Kötü seksten sonra

Sevgiliniz yatakta başarısız olduğunda kendini sorgulamaya başlar. Böyle zamanlarda onu her zamankinden fazla istediğinizi hissettirmeye çalışın. 32 yaşındaki Cahit "Başarısız bir geçenin ertesinde eve endişe içinde geldiğimde kız arkadaşım beni seksi iç çamaşırlarıyla karşıladı. Önceki geceyi sorgulayacak zamanım bile olmadı" diye anlatıyor.

Ofiste kötü bir gün geçirdiğinde

Erkeklerin kendilerine olan güvenlerinin büyük bir kısmı ofisteki performanslarına bağlıdır, işte başarılı olduğunda heyecanınızı ona belli edin. Bu, kendini süper hissetmesini sağlayacaktır. 27 yaşındaki Murat "İyi bir müşteriyi bağladığım için ikramiye aldığımı kız arkadaşıma anlattım.

Duruma tam olarak hakim olamasa da en sevdiğim yemeği yaparak bir çeşit kutlama yaptı" diyor. Bunun en iyi tarafı, siz de başarılı olduğunuzda size yaptığınızın karşılığını verecek olması.Erkek görüş: Nelerden soğuyorlar? >>>>>>>>>>

Yayın tarihi: 05.03.2009
2833
YORUMLAR

evet bencede hayat müşterektir.. ve sadece bir tarafın ilişkiyi ayakta tutmaya çalışması zamanla o kişiyi yorar ve ilişki zedelenmeye başlar.. biz erkekler biraz bayanları anlamaya bayanlarda az konuşup karşısındakininde aklı olduğunu onunda doğruları olduğuna kulak vermeli..

romantik_59 23.03.2009 18:41:03

Analaymadığım şey...neden hep bişileri yoluna sokam için kadınlar uğraşmak...ilişkiyi ayakta tutmak..heyecanlı tutmak ve düzene sokmak için kadınalr uğraşıyorlar.. Bu tür saçma tiyolara gerek yok...Belki en sevdiğim yemeği erkek arkadaşım yaparsa ben de mutlu olucam...ama var mı öle erkek...nerdeeeeeeeeeee......!!!!!

feryal Akgün 22.03.2009 20:57:07

hayatta en güzel şey ve biinsanı bakın kadın veya erkek diye ayırmıyorum.bi insanı mutlu eden en güzel şey karşılıksız sevgidir.bu sevgide eğer ve çünkü kelimelerinin yeri yoktur.en güzel ve olması gereken HERŞEYE RAĞMEN SEVMEKTİR.BEN BUNU 32 YAŞIMDA ÖĞRENDİM. öyle bişeyki bu onun terkedeceğini bile bile onunla yaşamayı istemek.herşeye rağmen ben onu beni terketmesine rağmen hala seviyorum.hemde çok.sizde sevgilinizden sevginize bi karşılık beklemeyin.

boncuk 17.03.2009 16:37:26

hayatta hersey kapris yada aradaki mesafelermi.. Lutfen su kisa hayatta birbirimize iyi davranalim, en azindan kalp kirarak gunaha girmeyelim ya dostlarim rica ediorum..

egotonic 14.03.2009 19:55:12

çok yerinde ipuçları.

tarık 12.03.2009 18:46:52

arkadaşlar, kızların savunulacak pek bi yanları yok ki :) sürekli dırdır. aynı şeyi 3-4 defa tekrar etme. kaprisler şımarıklıklar sölemiyorum bile. kadınlara has bi özellik olsa gerek.. bi de çok konuşma genetik bence. yani hangi kadın olursa olsun var yani. olmazsa olmaz :)

serdarç 11.03.2009 08:09:45

insanlara hak ettiğinden fazla değeri vermeyeceksin.ben bunu öğrendim hayatta.verdikçe emin olunki sevginizden bişeyler kaybediyorsunuz.yaşamıs biri olarak soluyorum.daha 1 hafta oldu ayrıldım.ama emın olunkı onun dusuncesız haraketlerınden dolayı.bayanlara guvenmıyorum artık.evlenme nıyetıyle ciddi bişeyler dusunmek yanlısmıs bunu ogrendım.

Law 10.03.2009 22:56:27

kendileri de çok ii biliyorlar...onları soğuttuğumuzu sandığı hareketlerimiz aslında bizden yapmamızı istediği hareketlerin başında gelio...

derinnnn 10.03.2009 04:49:51

kızlar bu kadar çok konuşarak erkekleri haklı çıkarmıyor musunuz sizce hakikaten bazen dırdırımız çekilmiyor kabul edin

bambi 10.03.2009 04:28:06

erkeleri hiç anlamıyorum gel bulusalım dersın her zaman bı bahenelerı olur nedense sonrada ben sana deger vermıyorum dıye senı uzuyorum dıye aglarlar karsında ben neden bole kotu anlarımı fırsata cevıremıyorum ufffffffffff

oksijen 10.03.2009 01:54:37
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.