İlişkimizin bir geleceği var mı?

İlişkimizin bir geleceği var mı?

Gelecekte neler olacağını merak mı ediyorsunuz? Bu yazıya mutlaka göz atın.

Güncellenme tarihi:
İlişkimizin bir geleceği var mı?

Kadınlar ilişkinin en başından geleceğe dair hayaller kurar, neler olacağını merak eder. Ama karşılarındaki doğru kişi değilse hayal kırıklıkları büyük olur. Hayal kurmaya başlamadan önce ilişkinizin bir geleceği var mı bir düşünmek lazım.
Her türlü ilişkide ilk izlenim çok önemlidir. Onunla ilk tanıştığınız anda sizde nasıl bir his uyandırdığı çok önemli. Bunu unutmamaya çalışın.

Sizi ilk kızdırdığı ya da hayal kırıklığına uğrattığı konuyu unutmayın ve geçiştirmeyin. Çünkü uzun sürecek bir ilişkiye adım atılacaksa sınırlar baştan çizilmelidir. Önceki ilişkilerinizden fikir almaya çalışın, ayrılık hangi durumda ortaya çıkmıştı, siz ne zaman anlamıştınız gibi konular ilişkiniz hakkında fikir sahibi olmanıza yarayacaktır.

İdeal erkek tipinizi bulmanız mümkün olmayabilir, zaten kimse de mükemmel değil ancak en azından ne istemediğinize dair sınırları çizerseniz, daha sağlam temelli bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Mesela yalan söyleyen biriyle kimse birlikte olmak istemez.

Yayın tarihi: 29.06.2012
1610
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.