İlişkilerde kavga nedenleri

İlişkilerde kavga nedenleri

Sevdiğiniz erkekle güzel anlar yaşayabileceğiniz gibi, kavga etmeniz de çok normal. İngiliz araştırmacılar size bunun için 28 tane neden sunabiliyor:

Güncellenme tarihi:
kavga

Kavga sebeplerinin ilk sıralarında partnerinizin sizi dinlememesi geliyor. Taraflardan birinin heyecanla paylaşmak istediği anları diğer taraf umursamıyorsa bu tartışmalara neden olabilir.

Partnerinizin ya da sizin gereksiz harcamalarınız ya da bununla birlikte gelen maddi sıkıntılar ikinizin de gerginleşmesine sebep olabiliyor. Tüm gün çalışan ve yorulan kadınlara yardım etmeyen erkekler de büyük bir kavgaya hazır olmalılar.

En enteresan ama en gerçek kavga sebeplerinden biri de partnerinizin horlaması yüzünden uykusuz kalmanız. Sizin, onun için sinirle önerdiğiniz tedavi seçeneklerini yine aynı sinirle size dönebilir. Eşinizin yaptığı yemeği hor görmeniz ya da eşlerden birinin diğerinin yanında çok hızlı araba kullanması da araştırma sonucu çıkan kavga sebeplerinden bazıları.

Televizyonla ilişki yaşayan çiftler için ne izleyecekleri ve kumandanın kimde duracağı büyük sorun yaratıyor. Aynı zamanda eve geç kalan eş ya da şarjı biten, telefonu meşgul çalan taraf eve geldiğinde başı epeyce ağrıyacak gibi duruyor. Eğer sevgilinizi güzel sözler duymaya alıştırmışsanız, bunları yinelemediğiniz sürece rahatsızlık yaratabilir.

Yayın tarihi: 22.06.2012
1411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.