İlişki kişiliğinizi test edin

İlişki kişiliğinizi test edin

İlişkiniz nereye doğru gidiyor, seneler sonra nasıl olacak merak ediyorsanız; testimizi çözün ilişki karakterinizi öğrenin.

Güncellenme tarihi:
Şu anda bir sevgiliniz olsun olmasın, mutlaka kendinizi yıllar sonra evli ve çocuklu biri olarak hayal etmişsinizdir. Seneler sonraki durumunuzu tahmin etmek için bir zaman makinesine ihtiyacınız yok, aynaya bakmanız yeterli. "İlişkinizin gelecekteki sorunları tahmin edilebilir ve önlenebilir" diyor ilişki uzmanı psikolog Judi James.

Şu anki kişilik özelliklerinizden olumsuz olanları tespit edip, ilişkinizi olumsuz etkileyebilecek olanlarından kurtulmaya çalışmalısınız. Örneğin, çocukken bir şeyi istediğinizde ayağınızı vurup bağırıp çağırıyorduysanız, muhtemelen gelecekteki ilişkinizde de her şeyin sizin isteğinize göre yürümesini isteyeceksiniz.

Aşağıdaki sorulara "evet" veya "hayır" diye cevap vererek ilişkinize yansıyacak olumlu ve olumsuz karakter özelliklerinizi tespit edin.

**Her renk için kaç kez evet cevabını verdiğinizi sayın. Bir renk için iki veya daha fazla kez evet dediyseniz, sizi tanımlayan renk odur.

Soruları cevaplamak için tıklayın!

Buyurun teste. Seks renginiz hangisi?
Yayın tarihi: 09.12.2008
3660
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.