İkinci buluşmayı iple çeksin...

İkinci buluşmayı iple çeksin...

Bir erkeğin ağzından, sizinle yeniden görüşmek isteyip isbetiğini anlamanız için ipuçları....

Size bir sır verelim mi? İlk buluşmada erkeklerin çoğu "James Bond görevde" gibidir. Neyi mi araştırırlar? Sizi. Yani siinle tekrar görüşmelerine değip değmeyeceğini. Erkekleri her ne kadar siz bir an önce yatağa götürmeye meraklı zannetseniz de, bizi tek ilgilendiren seks değil. İşte aradığımız olumlu özellikler...

Çok suskun olmayın

Karşımızdaki kadın dünkyanın en seksi kadını olsa da, yemek masasında ağzını sırf yemeğini yemek için açıyorsa fazla ilgimizi çekmez. Erkekler karizma sahibi, sohbet etmeyi bilen kadınları severler.

Terbiye testi

Erkekler işe yaramaz bir kadını ilk buluşmada kolayca anlarlar. Nasıl mı? Herkesin dedektör görevi yapan birkaç basit testi var. Örneğin bir kadının garsonlara olan davranışı.

Teşekkür etmeyi bilmek

Bazı kadınlar hala erkeklerden hesabı ödemelerini bekler. Erkeklerin bu durumdan şikayetçi olduğunu düşünmeyin, değiller. Yeter ki, ödemesine izin verip teşekkür etmeyi bilin. Hiçbir şey için teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kadınları pek sevmeyiz.

Erkeklere bir daha buluşmak istediğinizi gösterin

İstekli olduğunuzu gösterin. Nasıl mı? İyi vakit geçirdiğinizi söyleyerek veya manalı öpücükleri, aceleci öpücükleri tercih ederek.
Yayın tarihi: 25.12.2004
580
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.