İdeal eşinizi bulmak için bir mucize beklemeyin!

İdeal eşinizi bulmak için bir mucize beklemeyin!

Amerika’da satış rekorları kıran ve milyonlarca bekar kadına rehber olan “Kendi Çöpçatanın Ol” mart ayında tüm kitapçılarda yerini aldı…

Amerika’nın ünlü çöpçatan şovu The Millionaire Matchmaker’ın yapımcısı ve yıldızı Patti Stanger’ın kaleme aldığı Kendi Çöpçatanın Ol, Kahve Yayınları ile Mart ayında raflardaki yerini aldı.

Kendi Çöpçatanın Ol, kötü bir ilişkiyi yeni sonlandırmış, peş peşe korkunç randevular yaşamış, terk edilmiş ya da uzun zamandır bir ilişki yaşamayan yalnız kadınlara, karamsarlıktan uzaklaşmaları ve ideal eşlerini bulmak üzere farklı bir yöntemle yol göstermeyi amaçlıyor.


Patti Stanger, doğru erkeği bulmak üzere klişe yöntemler sunmaktan ziyade, sizi kendiniz için ne aradığınızı keşfetmenizi sağlayacak bir iç yolculuğa çıkarıyor. Hedeflerinizi belirledikten sonra ise, aradığınız mükemmel partneri baştan çıkarmanın ve ilişkinizi evlilikle sonlandırmanın sekiz etkili yolunu adım adım gösteriyor.

Yayın tarihi: 18.03.2013
12546
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.