Hoşlanıyor mu, hoşlanmıyor mu?

Hoşlanıyor mu, hoşlanmıyor mu?

Yakın çevrenizde bulunan hoş bir erkek sizden hoşlanıyor olabilir. Bunu nasıl mı anlayacaksınız? Tabi ki sizin için hazırladığımız tüyolara bakarak!

- Arkadaşlarını gördüğünde onlara 'merhaba' derken kullandığı ses tonuyla sizi gördüğünde kullandığı ses tonu farklı. Örneğin sizinle konuşurken daha yumuşak bir ses tonu kullanıyor.

- Bir sohbet esnasında kendi hakkınızda söylediğiniz ufak bir detayı hatırlıyor. Örneğin sohbetinizin üzerinden iki hafta geçmiş ve bir cafeye gittiğinizde garsona en çok sevdiğiniz içecek olan portakal suyu almak istediğinizi söylüyor.

- Bazen onu gözlerinizin içine bakarken yakalıyorsunuz.

- Size baktığında bakışları yumuşuyor.

- Sizinle konuşurken gözleri yüzünüzün etrafında dolaşıyor ve tekrar gözlerinize kilitleniyor. Başka bir deyişle önce yüzünüzün tamamını süzüyor, daha sonra da bakmaya başladığı yere, yani gözlerinize geri dönüyor.

- Dudaklarınızı seyrediyor.

- Arkadaşları size sorular soruyor. Örneğin onun hakkında ne düşündüğünüzü öğrenmek istiyorlar.

- Size çok güzel koktuğunuzu söylüyor.

- Yanınıza geldiğinde heyecanlanıyor veya garip hareketler yapıyor.

- Normalde çok sessiz bir insan fakat sizinle birlikteyken konuşuyor. Ya da tam tersi çok konuşkan bir adam fakat sizin yanınızda susuyor. Hangisi olursa olsun burada önemli olan davranışlarının sizin yanınızda değişmesi.

Etrafınızda bu davranışlarda bulunan bir erkek varsa 'benden hoşlanıyor mu?' diye sormanıza gerek yok, çünkü sizinle ilgilendiği apaçık ortada.
Yayın tarihi: 29.10.2007
1999
dahafazlası
YORUMLAR

Tama dogruda ya o erkek yakınımızda deilse:S

Bahar 15.11.2007 17:17:19
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.