Günümüzde geçerli 4 ilişki kuralı

Günümüzde geçerli 4 ilişki kuralı

Çağın hızla değiştiği, teknolojinin yeniliklerine yetişemediğimiz şu günlerde her şeyin modası hızla geçiyor. Kadın-erkek ilişkilerinin doğası da gitgide değişiyor! "Eski kuralların bir hükmü kalmadı artık!" denebilecek dört geleneksel kuralı sizin için güncelledik.

1. GELENEK: İstemediğin zaman sevişmek zorunda değilsin!

YENİ KURAL: Sevişmeye başlarsan gerisi çorap söküğü gibi gelir!

'Getting the Sex You Want: A Woman's Guide to Becoming Proud, Passionate, and Pleased in Bed' kitabının yazarı Sandra Leiblum, sevişmek için hiç de keyfini beklemek zorunda olmadığını söylüyor. Kadınlar seks yapmak için yıldızların doğru pozisyonda olmasını ve aşırı arzu duymak gerektiğini söylüyor.

Leiblum, ön sevişmenin seks yapmak için yeterli olduğu görüşünde; ön sevişme esnasında salgılanan oksitosin ve testosteron, arzu duymanı sağlayacak. Testosteron seviyesi, seksten sonra bile yüksek kalıyor. Erkek arkadaşın sen duşa girmeye hazırlanırken sana dokunmaya başlayınca sen de ona karşılık verebilirsin.

Yayın tarihi: 22.10.2013
53488
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.