Geri dönmeyecek!

Geri dönmeyecek!

Her şey bitti!.. Sevgiliniz sizi terk etti. Bundan sonra sizi nelerin beklediğini bilmiyorsunuz... Çok ağlayıp, çok üzülseniz de bilin ki o geri dönmeyecek.

Kendinizi üzgün hissediyorsunuz. Daha da önemlisi çok kızgınsınız... Ama ilk önce yaşadıklarınızı özümsemek ve çektiğiniz acıları unutmanız gerekiyor. Biten ilişkinin ardından yeni bir hayata başlamak için belki birkaç haftaya, belki de birkaç aya ihtiyacınız var. Hiç şüphesiz bu dönemi atlatabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. İşte size birkaç öneri...

Öfkeyi dışa vurun

Belki sinirinizi bağırıp çağırarak yenemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz, hatta bunun oldukça banal olduğuna da inanabilirsiniz. Ama emin olun hiçbir şey elinize geçenleri yere fırlatmaktan, etrafı yumruklamaktan daha çok rahatlatamaz sizi! Önemli olan hislerinizi dışa vurabilmeniz...

Yaşasın özgürlük

Şimdiye kadar yapmaya fırsat bulamadığınız hayallerinizi gerçekleştirin. Daha önceleri vakit ayıramadığınız hobilerinizi hayata geçirin. Sevgilinizin kedilere karşı alerjisi mi vardı? Hemen kendinize bir kedi alın. Ya da sevgilinizin boy kompleksi mi vardı? O zaman vitrinde gördüğünüz yüksek topuklu ayakkabıların alınma vakti gelmiştir. Unutmayın siz artık özgür bir insansınız.

İntikamı unutun

Biten bir ilişkinin ardından, terk edilen tarafın ilk aklına gelen öc almaktır. Ancak öc alamak size sadece zaman kaybettirecektir. Ama eğer nasıl öc alacağınızı düşünmek hoşunuza gidiyorsa hayata geçirmeyeceğiniz planlar kurmanızda bir sakınca yok.

Dostlarınızı arayın

Artık özgürsünüz ve kendi arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ne zamandır aramayı düşündüğünüz, ancak her zaman başka bir işiniz çıktığı için iletişim kurmadığınız dostlarınızı arayın. Kız arkadışınzla her zaman ertelediğiniz alışverişi yapın. Ayrıca gardrobunuzu yenilemek size de iyi gelecektir.

Kız arkadaşlarınızla sohbet etmek, bira içip, televizyon seyretmek sizi sakinleştirir. Kızlarla dedikodu yapmak da sizi karamsar ruh halinden kurtarıp, neşelendirir...
Yayın tarihi: 21.05.2005
992
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.