Gerçek kadın nasıl olurmuş?

Gerçek kadın nasıl olurmuş?

Erkeklere göre "gerçek kadın" anlayışı ile kadınların gerçekte olduğu kişi malesef aynı değil. Peki erkeklere göre "gerçek kadın" kim? İşte erkek gözüyle kadınlar...

Güncellenme tarihi:
1- Gerçek bir kadın minibüsçüler gibi küfretmez

Erkeklerin söylediği: Gerçek bir kadın kesinlikle ağır küfürler ederek konuşmaz. En angarya işi yaparken ya da en zorlandığı anlarda bile. Bu tür kaba kelimeleri zihninin bir köşesinde tutar ve içinden söyler. Ancak erkek ara sıra da olsa adi kelimeler duymak isteyebilir. Özellikle seks yaparken. O yüzden gerçek bir kadının küfürlü konuşmayıp bu sözcükleri dilinin ucunda tutması gerekir.

Kadınların düşündüğü: Tüm kötü kelimeleri etrafımdaki şaşkınlar için harcamak! Eğer bunları duymak bir erkeği rahatsız ediyorsa bunu anlayabilirim ama sadece onun istediği zamanlarda küfürlü konuşacak ve onun amaçlarına hizmet edeceksem buna katılmıyorum. Çok ikiyüzlü bir tavır. Kelime haznemin çeşitliliği ve renkliliğini sonuna kadar savunmayı tercih ediyorum.

2- Gerçek bir kadın kalabalık arasında takılmaz

Erkeklerin söylediği: Gerçek bir kadın yalnızdır. Erkek onu bir partide gördüğü zaman kimseyi tanımadığını hemen anlar. Büfenin yanında tek başına durmaktadır ve ona ulaşmak hiç de zor değildir çünkü etrafında aşılması gereken arkadaşlarından oluşan bir duvar yoktur. Ancak yalnızlığının özünde asosyal olması değil herkesle çok yakın ilişki kurmaktan hoşlanmıyor olması ve seçiciliği yatar. Kaldı ki yanına gelen erkekle sohbet etmesi ne kadar sosyal olduğunun göstergesidir. Kendine güven veren erkeklerle ilişki kurabilir ancak.

Kadınların düşündüğü: Burada güvendeyim. Kalabalığın arasına karışıp yılışık adamlarla muhattap olmaktan çok daha iyidir. En azından bu şekilde gerçekten beğendiğim bir adamla kontakt kurabilir ve onun bana yaklaşması için fırsat yaratabilirim. Ara sıra insanın buna da ihtiyacı oluyor. Ama arkadaş grubum olmadan dışarıya çıkmayı çok da tercih etmem.

3- Gerçek bir kadın topuklu ayakkabı giyer

Erkeklerin söylediği: Gerçek bir kadın ne basket ayakkabısı (eğer Madonna değilse), ne çizme, ne balerin ayakkabısı, ne terlik, ne Birkenstock, ne de bot giyer. Hayır gerçek bir kadın sadece topuklu ayakkabı giyer. Tıpkı eskiden büyükannelerimizin zamanında olduğu gibi. Bacakların sonsuz görünmesini sağlıyor ve yürürken çıkan tıkırtı kulağa çok hoş ve kadınsı geliyor.

Kadınların düşündüğü: Kendimi spor ayakkabıların ya da düz sandaletlerin içinde rahat hissettiğim kadar hiçbir ayakkabıda hissetmiyorum. Tabii bunların da en orijinal olan modellerini seçmeye çalışıyorum. Tabii ki yüksek topuklu, sivri burunlu ayakkabılar da satın alıyorum (hem de en pahalısından) ve giyiniyorum. Ancak her gün yüksek topuklarla yürümeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu da unutmamak gerek. Koşuşturma da cabası. Ayaklarımın isyanını duyar gibiyim. Rahat etmek istiyoruz!

Yayın tarihi: 12.09.2008
3081
YORUMLAR

gercektende bütün erkekeler bencilligin önde gideni şimdiki kadınlar kendisine saygı sevgi duymuyan erkekleri erkekten saymıyorlar. o eskidendi artık kadınlar uyandı kendilerini ne zannediyorlar bilmem de dünya kadınların parmagının ucunda dönüyor bosuna havalanıp ucmasınlar yazık acıyorum su erkeklere

derya 17.09.2008 17:35:40

Saçmalıktan başka bir şey değil.Erkekler kendilerine köle arıyorlar.Ayaklarının üzerinde duran özgür bir kadın işlerine gelmiyor.

CANAN YAĞIZ 14.09.2008 20:17:03

gerçek bir kadın istiyolar:)((bence ne istediklerini onlarda bilmiyolar)))bi kadın buzdolabının kapısını kapatırken bile erkeklerden yardım alıcak,üstelik aynı kadın parmagının ucuyla yarım saatte sekiz kişilik yemek mi yapıcak:)hehh bu ne saçmalık ya:)))

gamze 13.09.2008 17:11:06

kadınların ağzından gerçek bir erkek nasıl olmalı yazısını da istiyoruuuzz :D

özlem 13.09.2008 01:20:41

Su erkeklerde ne kadar benciller,hersey kendi istedikleri gibi olsun istiyorlar,ben sizin istediginiz gibi bir kadin olmak istemiyorum ben benim istedigim gibi bir kadin olmak istiyorum,ben ozgur olmak istiyorum...Ben erkeklerin kolesi olmak istemiyorum......

Muge Yazirli 12.09.2008 17:39:31
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.