Foursquare'den koca bulunmaz!

Foursquare'den koca bulunmaz!

Bazen biz erkekler boşa vakit harcamaya bayılıyoruz. Ciddi bir ilişkiden çıktıktan sonra kendime biraz zaman verdim. Biraz kızlarla takıl, kendine gel, günü gün et dedim.

Foursquare'den koca bulunmaz!
Kız tavlamak da eskisi kadar zor değil malum. Sosyal mecralar sağ olsun en büyük yardımcımız. Dikkat edin kızlar, avlanmak isteyen bir erkek bütün sosyal mecraları aktif ve yoğun olarak kullanır.

Bu aralar foursquare' e takıldım. Her gittiğim yerde check in yapıyor, listedekileri gözüme kestiriyor ve hemen arkadaşlık talebi gönderiyorum. Eee tip biraz düzgün olunca de geri çevrilmem biraz imkansız oluyor :)

Geçenlerde çok beğenmesem de bir kadını ekledim listeme. Hem de yaşı benden büyük bir kadını. Yaşı 40'a merdiven dayamış diyeyim size. Yaşıtları çoluk çocuk, iş-kariyer peşinde koşarken bu hatun foursquare de check in peşinde. Hemen karşılık geldi.

Çok tipim olmasa da biraz meraktan biraz da kısmet diyerek iki mesajlaşma ve ağır attığım adımlarla kadını kendimden hoşlanır kıvama getirdim. Baktım ki aceleye gelecek tiplerden değil, bende de vakit bol, sabırlı olup hafif de romantik yaptım, sabah uyanacağı saati öğrendiğimden beri her sabah günaydın mesajıyla selamlıyorum onu. Her gece iyi geceler diyorum örneğin.

Buluşmak için de aceleci davranmadım, aralarda buluşacğım başka sosyal mecra "arkadaşlarım" vardı. İlk buluşmamızda şık bir yere götürdüm onu. (Götürdüğüm şık yere check-in yapıp gözüme kestirdiğim diğer hatunlara davet göndermekten geri kalmadım tabi) Daha da etkilendi. Sonra götürdüğüm yerlerin bir önemi kalmadı zaten. bir zaman sonra beklediğim üzere sıkılmaya başladım
Kendi içimde 3-5 saniye süren derin bir değerlendirme yaptım ve anladım ki o kadına harcadığım zamanda spor yapsam, Kıvanç Tatlıtuğ gibi vücudum olur valla, üç beş mesajına cevap vermedim soğuk yaptım bitti... O ise hala depresyonda.

Bütün bunları siz hatun kısmına neden anlattım? Çünkü asıl üzücü olan benim Kıvaç Tatlıtuğ olma fırsatını kaçırmam değil - siz Türk hatunları sağolun göbeğimize kelimize bakmadan her türlü bize aşık oluyorsunuz... Asıl üzücü olan siz kadınların biz erkeklerin ağına bu kadar kolay düşmesi. Belki sizin de sadece "takılmaya" vakit geçirip eğlenmeye ihtiyacınız var, o zaman eyvallah. Ama unutmayın sevgili mahmuşlarım, biz erkekler ne kadar modern olursak olalım içimizde bir maço ruhu taşıyoruz. Sizin "bardan erkek çıkmaz" desturuna karşı bizim de mottomuz "sosyal mecradan ciddi ilişki çıkmaz- senin sevgilin, benim sevgilim bi de Ahmet'in karısı hariç"

Eyyy kadınlar-kızlar... Ciddi ilişki için sosyal mecraya başvuruyorsanız hata yapıyorsunuz. Haa benim amacım eğlenmek derseniz onu bilemem. Ama diğer böyle ortamlarda türlü koca bulmanız milyonda bir ihtimal. Bulanlardansanız şanslısınız... Hala bulamadıysanız da yolunuzu acil değiştirmelisiniz.
Yayın tarihi: 04.10.2011
2742
YORUMLAR

ne güzel yorumlar yazılmış.erkek erkek diye ölen hala koca arayan kızlar kaliteyi çok düşürüyor .ama kariyerli kızlardan bahsedilemez bile bu konuda.biz çalışıp arkadaşların dediği gibi yalnız yaşama potansiyeline daha çok sahibiz.bu kötü niyetler yüzünden sizde hiç bir zaman doğru insanı bulamıyorsunuz.sonrada yanlış insanşa göya namus diye evlenip boşanıyorsunuz baştan iyi niyetli olup et peşinde koşmasanız olmaz tabii çok akılıısınız siz .ayrıca bizde sanal alemlerde kafamızı dağıtıp görüşüyoruz herkeze evlenecek adam muamalesi yapmıyoruz.belki sizlede dalga geçenler oluyordur siz hala et

pınar 07.10.2011 14:37:55

Türk erkeği her yerde Türk sosyal mecrada bile.Bak gavuru az evlenmiyor yurtdışında bu siteleri kullanarak. Bizde erkekler sadece yatak ilişkisi bulmak için düşünüyor. Tabi kızı buluşmaya ikna etmek için türlü numaralara baş vurur. Bunda yeni birşey yok. Sosyal medya yokken de az kandırmıyorlardı. Çünkü amaç hep aynı. Doğruca yatak. Kanan o zaman da kanıyordu şimdi de kanıyor. Bir de Issız Adam filminden sonra bu erkeklere bir hal oldu. Önce kendileri bozuldular sonra da o bozukluklarınla bize daha çok zarar verdiler. Belki biz sosyal medyayı tek bir amaçla kullanıyoruzdur.

Dilara Güngör 06.10.2011 14:00:40

yahu hala çalışan bir kadının evlilik isteyeceğini düşünen erkekler acilen bu fikrinizden dönün :) Çünkü çoğunuz sadece çocuklarımızın genleri adını düşündüğümüz birer adaysınız çocuk düşünmesek hayatta evlenmeyiz hatta onuda düşünmeyip yanlızlığı seçebiliriz. Çünkü modernleşen ailelerimizin tam desteğiyle yanlız yaşayabilme yeteneğine sizden daha çok sahibiz. Her ihtiyacımızı yanlız da giderebiliriz. Yani vay halinize. Kadınlar emin olun erkeklerin birini bulması çoooook daha zor

Merve Akın 05.10.2011 12:27:41

:-) bunu yazan nasil bir kisiyle evlenmek istiyor? Alacagi bayan hic erkek elli tutmamismidir acaba?;-) onun baskalarina yaptigini esi olacak sahisa yapilmismidir acaba?......

mobil kullanici 05.10.2011 08:58:45

"Eee tip biraz düzgün olunca de geri çevrilmem biraz imkansız oluyor :) " bu ne alçakgönüllülük böyle. Baltayı taşa vurunca o tipinin zerre kadar değeri kalmaz.. Ama daha önüne taş çıkmamış o da olur elbet.

Madam 05.10.2011 02:01:24

Hala koca arayan kaldımı ya.

Yasemin 05.10.2011 00:33:49

sorun karşınızdakini duyguları olan ,yaşayan bir varlık;insan olarak değilde bir et parçası olarak görmeniz..Aynı et parçası anneniz,kız kardeşiniz,öğretmeniniz,doktorunuz,okul arkadaşınız,.....Ama onlarla yüzyüze olduğunuz için ..hayattta kestirip atma şansınız olmadığınız için insansı davranıyorsunuz.. Oysa günümüz şartlarında artan nüfus,çalışma şartları insanlara evlenmek,duygusal ilişkiler yaşamak adına zamanı zorlaştırıyor...karşı karşıya gelmeler zor..insanlar sizin gibi iğrenç,insan olamamış mahluklarla istemese de mecburen bu şartlarda biraraya geliyorlar

türker türker 04.10.2011 21:04:32

genellemelere karşıyım. yaşanılşan her ilişkiye evlilik gözüyle bakmak bence zaten yanlış. ayrıca ben sosyal mecralardan hayatımda beni en mutlu eden erkeği tanımıştım.hımm anlattığınız olayda çok ama genellemeler yanıltıcıdır.sosyal mecralardan macera çıkabileceği gibi çok kaliteli ve duygusal vakit geçirebileceğiniz insanlarda çıkabilir.yeterki ne istediğinizi bilin

yasemin nehir 04.10.2011 18:39:58

tarzını seviyorum bir erkek sinek daha çok daha çok yaz :))

efsa 04.10.2011 15:20:35
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.