Flört etmeyi biliyor musunuz?

Flört etmeyi biliyor musunuz?

Asansörde hoş bir adamın size baktığını hissettiniz. Siz de bu yakışıklıya bakar mısınız yoksa gözlerinizi kaçırarak aynadaki yansımanızı izlemeye mi başlarsınız? Böyle bir durumda karşınızdaki kişiyle flört etmeye başlamanız an meselesi. Önemli olan doğru hareketleri uygulamak.

İşte flört etmenin incelikleri...

Gülümseyin

Barda ya da markette, nerede karşılaşırsanız karşılaşın karşınızdaki yakışıklıyı etkilemenin en iyi yolu ona gülümsemektir. 'The Art of Kissing' adlı kitabın yazarı Michael Christian konuyla ilgili bakın neler söylüyor:

"Karşınızdaki adamı etkilemenin en iyi yollarından biri ona gülümsemektir. Ona gülümserken direk olarak gözlerinin içine bakın. Karşılıklı gülümsemek aranızda kurulan ilk iletişim şeklidir. Bu işareti aldıktan sonra ona bulunduğunuz mekânla alakalı bir soru sorabilir ve bir sohbet başlatabilirsiniz."

Onu güldürün

Onunla flört etmeye başlarken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri ona esprili yanınızı göstermektir. Christian erkeklerin komik kızlardan çok hoşlandığının altını çizerek şunları söylüyor: 'Erkekler espritüel ve kendine güvenen kadınları sever. Onu gülümsetecek tek bir cümle karşınızdaki yakışıklının ilgisini çekecektir. Söylediğiniz komik şeyler aranızdaki buzları kıracaktır. Yaptığınız espriden sonra sizinle konuşmaya başladıysa o zaman daha ciddi konulardan bahsetmeye başlayın'.

Ona takılın

Erkekler kendilerini ti'ye alan kadınlara bayılır. Bir barda ilginizi çeken adama o 'ilginç' dans figürlerini nereden öğrendiğini ya da flört etmek istediğiniz iş arkadaşınıza taktığı o komik kravatla çizgi film kahramanlarına benzediğini söyleyin. Christian bu konuyla ilgili şunları söylüyor: 'Hoşlandığınız adam yakışıklıysa muhtemelen etrafındaki herkesten övgü dolu sözler duyuyordur. Siz ona ait bir şeyle dalga geçerek fark yaratabilirsiniz'.
Yayın tarihi: 18.10.2006
1139
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.