Estetik ameliyatlar ilişkinizi etkiler mi?

Estetik ameliyatlar ilişkinizi etkiler mi?

Peki, doğallığı bir kenara bırakırsak, erkekler estetikli kadınlar hakkında ne düşünüyorlar? Merak ettiklerinizin cevaplan bu yazıda.

Güncellenme tarihi:
Estetik ameliyatlar ilişkinizi etkiler mi?
Etrafımızda estetik operasyon geçiren kadınların oranı her geçen gün artıyor. 60 yaşındaki kadınlar, 20 yaşında gözükebilmek için deli gibi paralar harcayıp öyle komik durumlara düşüyorlar ki, eski günlerini arar hale geliyorlar. Ya da görüntülerinden çok memnun kalıp bir dizi operasyon daha geçirip ağızlarını kapatamayarak ortalıkta geziniyorlar. 60 yaşındakileri geçersek, daha genç olanları ise daha güzel gözükebilmek ya da erkek arkadaşlarının daha çok arzuladığı bir kadın haline gelebilmek için estetiğe başvuruyorlar. "Göğüslerim küçük, burnum büyük, belimdeki yağlar çoğaldı" diyen kadınların oranı oldukça yüksek. Erkeklerin bu durumdaki rolü ise çok büyük. Daha genç biri için eşlerini terk eden erkeklerin aradığı belki de televizyonda izledikleri film yıldızları gibi kusursuz kadınlar. Peki, erkekler dokundukları bu kadınların aslında estetikten ibaret olduğunu fark ettiklerinde ne düşünüyor? Kusurlu ama gerçek bir vücuda sahip olmak iyi bir şey mi? Dürüstçe fikirlerini söyleyen erkeklerin yorumlarını mutlaka okuyun.Yayın tarihi: 28.06.2008
4752
dahafazlası
YORUMLAR

herşeyin orjinali güzeldir atıyorum dudaktan öpüşürken dudak tan mı silikon dan mı öpüşüyorum onu düşünürüm

adnan4266 28.06.2008 23:46:00
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.