Eski sevgiliyle barışmak doğru mu?

Eski sevgiliyle barışmak doğru mu?

Eski günlerinizi mi özlediniz? Barışmak istemeniz doğal, ama bu sefer iyi düşünün.

Güncellenme tarihi:
Eski sevgiliyle barışmak doğru mu?

Kadınlar ve erkekler arasındaki ilişkiler genelde karmaşıktır, hele de konu aşk ise. Her ilişkide olan türden problemler sizin ilişkinizde de vardı ama üstesinden gelemediniz ve ayrıldınız. Yeniden birlikte olmanız gündeme geldi ve bunu çok istiyorsunuz. Ancak iyi düşünmek lazım, sorunlarınızı çözebilecek olsaydınız ayrılmanıza gerek kalır mıydı?

Her kavga ettiğinizde o sizi sürekli aynı şeyleri problem etmekle suçladı, siz de onu dikkat etmemekle ve önem vermemekle. Hiçbir zaman oturup birbirinizi dinlemediniz ve sorunları çözmeye çalışmadınız. Şimdi bunu yapabileceğinizi kim garanti edebilir?

Ondan ayrıldıktan sonra sizinle ilgilenenler oldu, sizin ilgilendikleriniz de. Aklınız gerçekten onda olsaydı, hayatınıza yeni renkler katmak ister miydiniz? Yoksa sadece yalnızlık duygunuz bu ara biraz ağır mı basıyor?

İlk günlerdeki kuvvetli cinsel çekim, yerini buz gibi soğukluğa bıraktı ve siz hala onu düşünüyorsunuz ya da öyle zannediyorsunuz. Bazı şeyleri fazla zorlamamak lazım.

Duygusal düşündüğünüz için sadece geçirdiğiniz iyi günlere odaklanmış durumdasınız. İyi düşünün, onu öldürmek bile istediğiniz zamanlar olmuştu, ağlamaktan gözlerinizin şiştiği geceler. Onu bir daha görmek istemediğiniz için ayrılmıştınız, şimdi değişen şey ne?

Yaşanılan sorunları anlattığınız aileniz ve arkadaşlarınız ona olan saygısını kaybettiler. Mutlu bir ilişki yaşayabilmek için sevdiklerinizin desteğine de ihtiyacınız var ancak sizin etrafınızdaki kimse artık onu istemiyor gibi görünüyor.

Yayın tarihi: 05.07.2012
9506
YORUMLAR

bazen eski sevgiliyle barışmak cok iyi

busem karadag 11.07.2012 10:57:40
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.