Eski sevgilinizden kusursuzca intikam alın!

Eski sevgilinizden kusursuzca intikam alın!

İntikam sözcüğünü duymak bile yüzünüzde şeytani bir gülümseme oluşturuyor olabilir. Öncelikle şunu baştan kabul edelim, intikam sevgilinizin arabasının üzerine bir kutu boya boşaltmak değildir. Hayır; kıyafetlerini parçalamayı da aklınızdan çıkarın ve mantıklı önerilerimize kulak verin.

Eski sevgilinizden intikam almak için yakın kız arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.
Ne kadar keyifli olduğunuzu ona anlatmaları alabileceğiniz en tatlı intikamdır. Eski sevgilinizin çevresindeki bütün kadınlara tek tek onun uslanmaz bir zampara olduğunu ve ondan uzak durmaları gerektiğini söylemek, onu birkaç kadından mahrum etmek dışında gerçekten rahatlatıcı bir intikam mı? Sanmıyoruz...

İntikam o kadar tatlı olmalıdır ki vereceğiniz zararı sizin dışınızda kimse fark etmemelidir. Elbette fiziksel bir zarardan bahsetmiyoruz. Amacınız eski sevgilinize hak ettiği dersi vermek ise bunu Audrey Hepburn havasında ve muhteşem zarafetinizi bozmadan başarabilirsiniz.


1- Mükemmel görünün!

Kendinizi kötü hissediyorsunuz ama, bunun acısını paket paket cips yiyerek ya da bütün bir günü yatakta kıpırdamadan geçirerek kendinizden çıkarmayın çünkü içinizdeki hırs size fazladan bir beş kilo ve onlarca sivilce olarak geri dönebilir. 'Kadınlar' (The Women) filminde Meg Ryan'ın, kendisini aldatan kocasından intikam almak için nasıl ince, çekici ve hayat dolu bir kadına dönüştüğünü hatırlayın. Kendinize o, aylardır hayalini kurduğunuz seksi ayakkabıları alın, saçlarınızı yaptırın ve en önemlisi sağlam bir özgüven eşliğinde sizde kalan eşyalarını geri vermek üzere eski sevgilinizin işyerine gidin. En tatlı intikam sevgilinizin neleri kaybettiğini görmesidir.

Yayın tarihi: 06.03.2013
24103
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.