Eski sevgili kapıyı ikinci kez çalarsa...

Eski sevgili kapıyı ikinci kez çalarsa...

İlişkiniz yeni bitti kötü bir şekilde ayrıldınız fakat bir yandan da bu ilişkinin bittiğine inanamıyorsunuz ve size geri döneceğini düşünüyorsunuz, ki çoğu kadın böyle düşünür. Belki günler, belki aylar geçiyor ve sonunda hayırsız sevgiliniz kapınızı geç de olsa tekrar çalıyor. Ne yapacaksınız?

Hepimiz insanız ve genelde birinin değerini o kişiyi kaybettiğimiz zaman anlarız. Erkek arkadaşınız için de öyle olmuş olacak ki ayrıldıktan birkaç gün ya da ay sonra size geri dönmek istiyor. Belki siz bu arada başka biri ile tanıştınız, belki de ona karşı olan tüm duygularınızı yitirdiniz. Peki şimdi ne olacak?

Aslında çoğu kadın için eski sevgilinin burnunu sürte sürte size geri dönmesini izlemek eğlencelidir. Siz de bir anda kötü günleri unutur ve geçmişteki iyi günleri hatırlamaya başlarsınız. Fakat onu tekrar kabul etmeniz doğru olacak mı? Ya aynı hatalar tekrar yaşanırsa, eski kavgalar geri dönerse...

"Hayır" demeniz için

Aslında bu konuyu düşünmek için ilk önce neden ayrıldığınızı hatırlamanız gerekir. İlişkiniz neden bitmişti? Eğer sizi aldatmışsa tekrar aldatacaktır, eğer size kaba davranmışsa bunu tekrar yapacaktır. Bunları düşünmeli ve öyle karar vermelisiniz.

Devam etmek için

Eğer ayrılık sebebinizin tamiri mümkünse işker farklılaşır. Bu durumda ona bir şans daha vermeniz de yarar var. İkinizde karşılıklı oturmalı ve sorunlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.

Sıradaki!

Bu ilişkinin yürümesi için iki defa şans verdiniz fakat sıra üçüncüye geldiğide arkanıza bile bakmadan yürümeli ve sıradaki insanları gözden geçirmelisiniz.

Bir erkek sizi iki defa incitmeyi başarmışsa bunu hep yapacak demektir bu nedenle başka insanlara şans vermeli ve bu ilişkiden kurtulduğunuz için kendinizi şanslı hissetmelisiniz.
Yayın tarihi: 18.12.2005
1130
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.