Erkeklerin yataktaki beklentileri

Erkeklerin yataktaki beklentileri

Kadınlar her alanda olduğu gibi yatakta da ilgi bekleyen ve okşanması gereken tarafı oynasalar da erkeklerin de sevişmeden beklentileri var

Güncellenme tarihi:
Erkeklerin yataktaki beklentileri

Birçok kadının sevişme esnasında, erkeği mutlu etmek için sadece zevk alıyor görüntüsünde bir teslimiyetten ileriye gitmez. Oysa erkeğin cinsellikten memnun kalması için kadının da ilişkiye aktif olarak katılması, arzusunu ve ilgisini gösterebilmesi gerekli.

Her kadın bir erkeği nasıl tetikleyeceğini ve onun tutkusunu nasıl arttırabileceğini bilir. Ama genellik bu yöntemleri erkekleri kazanmak için ya da kaybetme korkumuzu yenmek için uygularız. Ancak partnerinizi ilişkiden tam anlamıyla tatmin etmek istiyorsanız, onun istediği dille konuşmayı öğrenmenizde yarar var.

Kadınlar, ilişki esnasında nasıl iltifat bekliyorsa, aynısı erkekler için de geçerlidir. Vücudunun hoşuna giden yerlerini ya da kokusundan, teninden hoşlandığınızı sizden duymak onu daha da heyecanlandıracak ve cinselliğinize renk katacaktır. Hem bu iltifatlarla kendinizi de motive etmeniz mümkün.

İlişki sırasında partneriniz sizin yumuşak öpüşlerinizi de bekliyor olacaktır. Zayıf noktaları olan boyun bölümünü öpmeniz, ateşli sonuçlar doğuracak. Canını yakmadığınız sürece küçük ısırıklar da onu tahrik edecektir. Farklı fantezilerle de sevgilinizle heyecanlar yaşayabilir ya da romantik bir sevişme ile kendinize aşık edebilirsiniz.

Yayın tarihi: 20.06.2012
3805
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.