Erkeklerin söylemeyi isteyip de söyleyemedikleri

Erkeklerin söylemeyi isteyip de söyleyemedikleri

Erkekler anlama konusunda kadınlardan şikayetçi olsalar da biz kadınlar da kolay kolay erkekleri anlayamayız. Özellikle de ilişkinin ilk başlarında bizden hoşlanıp hoşlanmadığına bile zor karar veririz. Fakat unutmayın erkekler sır dolu yaratıklardır.

Sevgilinizin davranışları nedeniyle bazen sizden hoşlanmadığı izlenimine kapılıyor olabilirsiniz. Yaptıklarına bir anlam veremez "acaba artık beni istemiyor mu?" diye kendi kendinizi yer bitirirsiniz. Bu davranışları bazen sizi gerçekten istemediğinden bazen de sizi çok sevdiğinden kaynaklanabilir? Nasıl mı? >İşte anlam veremediğiniz davranışların gerçek anlamları:

Arkadaşlarıyla gittiği yerlere sizi de çağırır

Sizin her ne kadar hoşlanmadığınızı da bilse erkek arkadaşlarıyla gittiği yerlere sizi de çağırı. Maç seyretmeye, içmeye davet eder.

Sizin normal koşullarda bu mesajdan çıkaracağınız sonuç: Her zaman arkadaşlarına daha çok önem veriyor.

Asıl anlamanız gereken: Size de arkadaşlarına verdiği kadar önem vermesidir. Ayrıca sizi onlarla tanıştırıp aranızda sorun yaşanmayacağından emin olmak ister. Ne sizden, ne onlardan vazgeçebildiği için aranızda iyi bir diyalog kurulmasını sağlamak isteyebilir.

Aşk oyunları

Artık birbirinizi eğlendirdiğiniz oyunların sonuna yaklaşılması. Örneğin artık girdiğiniz iddiaların bitmesi. Birbirinize verdiğiniz yemek sözleri.

Sizin normal koşullarda bu mesajdan çıkaracağınız sonuç: Artık romantik bir ilişkimiz yok benimle küçük oyunlar bile oynamıyor.

Asıl anlamanız gereken: İlişkinin ilk zamanlarında sevgiliniz sizi etkileyebilmek için her şeyi yapmıştır. Bunda da hiçbir şeyden çekinmez. Fakat erkekler karşısındaki kadına alışmaya başladıkça onu daha ciddiye almaya ve önem verdiğini göstermek için karizmatik takılmaya çalışır. Artık birbirine ısmarlama dönemi bitmiş erkek egemen olma isteği nedeniyel her yerde elini cebine atmaya başlamıştır. Bu da iyi bir işarettir.

Sürekli kavga ediyorsunuz

Artık en ufak şeyler sorun haline gelmeye ve o sakin sevgiliniz herşeyde çileden çıkmaya başladı.

Sizin normal koşullarda bu mesajdan çıkaracağınız sonuç: Artık beni istemiyor ve ayrılmak için bahaneler bulmaya çalışıyor.

Asıl anlamanız gereken: Belki düşünceniz doğru belki sizi artık istemediğinden yapıyor. Fakat eğer ciddi bir ilişkiniz varsa ve arada ciddi bir problem yoksa erkek arkadaşınızın bu davranışları evliliği düşündüğü için yaptığını gösteririr. Çünkü evlilik hayatı günlük güneşlik değildir, kavga edeceğiniz durumlarda nasıl tepkiler vereceğinizi merak ediyor olabilir.

Evlenmek istemiyorum!

Bu cümleyi ondan belki de onlarca defa duydunuz ve artık hiç umudunuz kalmadı.

Sizin normal koşullarda bu mesajdan çıkaracağınız sonuç: Evlenmek istemediğini söylediğine göre sizinle bir gelecek düşünmüyor sadece gönül eğlendiriyor.

Asıl anlamanız gereken: Bu erkeklerin evlilikten ne kadar korktuklarının bir göstergesi. Bunu söylemesi ile kendini koruma altına alır. Fakat size arada da olsa şaka yoluyla evlilik konusunu açması bile aklında böyle bir düşüncenin olduğunu gösterir. O yüzden onu bu konuda kendi haline bırakın ve biraz zaman verin.

Yayın tarihi: 24.01.2004
2684
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.