Erkeklerin sırlarıyla yüzleşin!

Erkeklerin sırlarıyla yüzleşin!

Ne kadar ilişkilerde birbirimize karşı açık olmayı istesek de bazen öğrendiklerimiz karşısında yıkılabiliyoruz. İşte böyle zamanlarda soğukkanlı kalarak, doğru adımlar atmanın püf noktaları...

Güncellenme tarihi:
Erkeklerin sırlarıyla yüzleşin!
Sırlar bombaya dönüşmeden!

Erkekler hakkında bilmedikleriniz ve erkeklerin ön önemli sırları! Erkeklerin genelde çok sırları olmamakla birlikte; sahip oldukları sırlar, bazen şok edici olabilir. İşte kocaman gizlerle yüzleşmenin püf noktaları! Eğer 'açık ilişki yaşama fikri' ilişkinizin bir parçasıysa, ne dilediğinizi bir daha düşünmelisiniz. Açık bir ilişki, kolayca büyük bir kaosa dönüşebilir.
Erkek arkadaşınız sırlarını itiraf ederken; sakin olun ve sabırlı davranın. Bunun zor olduğunu biliyoruz; üstesinden gelmeniz için uzmanlara danıştık. İpuçlarımız sayesinde sevgilinizin telefonunu kırmamayı öğrenebilirsiniz.

Erkek arkadaşınız ciddi enfeksiyonlara yol açabilecek bir virüs taşıyor ve bu yüzden hâlâ ilişkiye giremediniz

Bu konu, sizin düşündüğünüz gibi bir anlam ifade etmeyebilir. İnsanlar - CİYBH (Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıklar (Sexually Transmitted Diseases - STD) denildiği zaman hemen rastgele cinsel ilişkiye girilmiş olduğunu düşünür. Yanlış bir karar, o hatanın bedelini hayat boyu çekmeye sebep olabilir. Bunu gizlediği için erkek arkadaşınıza kızgın olabilirsiniz, ama unutmayın ki sizi korunmasız bırakmamak için bunu size söylüyor. Ayrıca bu açıklamanın onun için hiç de kolay olmadığını göz önünde bulundurun. Büyük bir olasılıkla sizin onu terk edeceğinize ihtimal veriyor ve kendini korunmasız, utangaç ve tedirgin hissediyor... Böyle bir durumda ne zaman ve nasıl teşhis konulduğunu ve daha önce diğer CİYBH testlerini yaptırıp yaptırmadığını öğrenin. Prezervatifin yanı sıra günlük tıbbi koruyuculardan yararlanmasını sağlayın. Ona enfeksiyonun ilişkiyi bitirici bir nokta olmadığını içten bir şekilde açıklayın.
İlişkiniz ciddi bir aşamaya gelene dek, seks yapmayı ertelemenin hem sizin hem de onun cinsel sağlığı açısından daha iyi olacağını unutmayın.

'Kendini bulmak için' çalıştığı yerden istifa etmek istiyor

Tam olarak ne yapmak istiyor? Ona açıkça fikirlerini sorun ve hayatındaki bu değişikliğin ilişkinizi nasıl etkileyeceğini konuşun. Ne yapmak istediği konusunda belirsiz ya da geleceği hakkında bir fikri yoksa, endişelenmek için tam vakti! Kendini bulmaya çalışması, bütün gün PES oynayıp, iyice çocuklaşmasını gerektirmiyor. Erkek arkadaşınız hem hayallerindeki 'O'na kavuşmalı; hem de hayatını bir düzene sokmalı. Eğer ortak geliriniz bir düşüş içerisindeyse, kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde tutarak, oturup geleceğe dair ortak bir plan yapmalısınız. Evinizin daha düşük sermaye ile nasıl işleyeceğini planlayın.

Yayın tarihi: 07.01.2009
2882
YORUMLAR

ece sana katılmıyorum

gizem allı 08.03.2009 14:53:19

çok güzel süper

ece yıldırım 07.01.2009 22:09:34

SAHİBİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUM...AMA ZAMANI GELİNCE...SEN İSTEMEZSEN OLMAZ.BEN DE SENİNLE BAŞBAŞA ZAMAN GEÇİRMEK İSİTYORUM..TEK BAŞINA VERİLECEK BİR KARAR DEĞİL...ÇOCUĞUMUZ OLMASA DA SENDEN VAZGEÇMEM...ÇOCUK YAPMAK İÇİN EVLENİLMEZ..

BEN EVLENDİĞİM İLK SENE HAMİLE KALMAK İSTEMİYORUM 07.01.2009 19:12:32
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.