Erkeklerin, Kadınları Çıldırtan 10 Hali!

Erkeklerin, Kadınları Çıldırtan 10 Hali!

"Kadınlar Ne İster" filmine, karşı cinsin beynini okuyan adam, kadınların aklından geçenlerle söylediklerinin çok farklı olduğunu kavrıyor... Gerçek hayatta ise uzmanlar, kadınların farklı olarak ifade etmedikleri tek şeyin 'aşk' olduğunu söylüyor.

1- Gizemli kılığına bürünmeleri: Sorularınıza asla net cevap vermezler. Sanki insanlığı kurtarmak için görevlendirilmişlerdir de, size bile sır verememektedirler.

2- Tartışmaya üşenmeleri: Tartışmaktan bucak bucak kaçan erkek hali kadınları çıldırtır. "Ben buna bile üşenen bir insanla ilişkiye nasıl girdim?" diyen kadın, kendi kendini yer bitirir.

3- Sessiz oturmaları: Siz anlatırsınız, o dinler. Suratınızın ortasına da bön bön bakar. Soru sorarsınız, cevap alamazsınız. Kendi kendinize konuştuğunuzu fark eder ve "Ne kadar boş konuşuyorum tanrım" diyerek susarsınız.

4- Dertlerini anlatma özürlü oluşları: Bir şeyler söylemeye çalışır ama bir türlü derdini anlatamaz. Sizden bir şey istemediğini söyler ama gerçek bu değildir. Gerçeğin böyle olmadığını bilirsiniz ama ağzından da doğru cümleler çıkmadığı için onun rahatsızlığı sizin ilişkinize bulaşır.

5- Volkan gibi patlamaları: Durup dururken birdenbire bağırmaya başlarlar. Sinirlenecek bir şey yok gibidir ama... Durduk yerde eski defterler açılır. Bugüne kadar takmadığını sandığınız her şeyi kafasına takmıştır!

6- Tartışmanın tam ortasında çekip gitmeleri: "Seninle bu şekilde konuşamam" derler ve ne şekilde konuşabileceklerini belirtmeden çekip giderler.

7- Emir vermeleri: Kendilerini sizin patronunuz sanarlar. Filmi, yemek yemeyi, yapmayı, giyinmeyi, sporu ve müziği, her şeyi sizden daha iyi bildeklerini iddia ederler.

8- Hislerle dalga geçme huyları: "Tamam senin terapi saatin geldi" diyerek siz içli bir konuşmanın tam ortasındayken sizinle dalga geçerler. İleri gider, sen bugün "Prozac'ını almadın mı?" diyerek iyice asap bozarlar.

9- Aşırı önlem almaları: Kavga çıkmasını önlemek amacıyla yalan söylerler. Size "Arkadaşlarla içmeye gittik" yerine "İşte toplantı var" derler. Sonra siz gerçeği öğrendiğinizde şöyle söylerler: "Hayatım sana söylesem kavga ederdik bunu istemedim."

10- Ağlama karşısında anlayışsız tavırları: "Bu haline gerçekten dayanamıyorum" demeleri, "Ne zaman büyüyeceksin, 60'ında mı?" diye sormaları.
Yayın tarihi: 13.11.2001
2564
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.