Erkeklerin kadınlardan bekledikleri

Erkeklerin kadınlardan bekledikleri

Erkekler nasıl mutlu olur? Börekler açan kadınlarla mı yoksa güzel makyaj yapan kadınlarla mı? Bakalım erkekler kadınlardan ne bekliyor?

Güncellenme tarihi:

Erkekler nasıl kadınları çözmek için uğraşıyorsa, kadınlar da erkekleri çözmek onların ne istediğini ve nasıl mutlu olabileceklerini araştırıp dururlar. Peki erkekler kadınlardan neler bekler? Altın kural, her zaman bakımlı ve güzel görünmeye özen gösterin. İlişkiniz başladıktan 3 ay sonra şık elbiseleri bir kenara bırakıp eşofmanlarınızı giymeye başlamayın. Sizi her an şık görmek ve her zaman güzel kokunuzu duymak isteyecektir.Çok konuşup başının etini yemeyin. Bir şeye kızdığınızda onu kendi içinizde büyütüp sonrasında büyük kavgalara meydan vermeyin. Bir şeyden hoşlanmadığınızda bunu açıkça ifade edin ve surat asmayın. Konuşarak her şeyi halledebilirsiniz. Surat asıp, çok konuşarak onu kendinizden soğutmayın.

Güzel yemekler yapın. Sadece estetik bir varlık olmayıp aynı zamanda yetenekli bir kadın olduğunuzu ona gösterin. Güzel bir akşam yemeği hazırlayın tatlı yapın. Seksi elbisenizi giyin kırmızı rujunuz sürüp parfümünüzü de sıktınız mı? Ne kadar şanslı bir erkek olduğunu düşünmeden edemeyecektir. Hem güzel hem de becerikli bir sevgilisi olduğu için gururlanacak ve size daha da bağlanacaktır.Futbol ile ilgili bilginiz olsun. Hayatınızın diğer kızlar gibi oje sürmekten ve alış veriş yapmaktan ibaret olmadığını gösterin. Futbol maçı varken dizi izleyeceğim diye tutturmayın. Birlikte futbol maçı izleyin ve yaptığınız yorumlarla onu şaşırtıp kalbini kazanın.

Yayın tarihi: 23.07.2013
83076
YORUMLAR

evet haklı benceeeeeeeeee

qizem deniz 05.09.2013 09:50:47
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.