Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler

Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler

Artık merak etmenize gerek yok, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanıyormuş sizin yerinize öğrendik.

Güncellenme tarihi:
aşk

Kadın erkek ilişkileri hep karmaşıktır. Beni beğendi mi, neden beni beğenmedi, onu bana nasıl tercih eder gibi sorulardan kurtulmanın zamanı geldi. Yazımıza göz atmanız sizi bu sorulardan kurtaracak.

Bir erkek tarafından fark edilmenin ilk adımı dış görünüşünüzdür. Kendinden emin duruşunuz ve bakımlı olmanız onu ilk görüşte etkilemeniz için gayet yeterli iki nokta. Her erkeğin kendince beğendiği bir ideal vücut tipi vardır ve eğer bu hatlara yakınsanız şanslısınız demektir.

Bir sonraki aşamada, yüzünüzü incelemeye başlayan erkek için en önemli iki husus gözlerin ve dudakların güzelliğidir. Aynı zamanda konuşurken kullandığınız mimiklere de dikkat eden erkekler, karşılarında doğal bir güzellik olmasını isterler. Esprili olup olmadığınıza ve zekanıza, kendinize ne kadar güvendiğinizle çok ilgilidirler, ne istediğinizi bilmeniz ve yere sağlam basmanız onları fazlasıyla etkileyecektir.

Yayın tarihi: 18.06.2012
1400
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.