Erkeklerin bir ilişkiden beklediği 3 şey

Erkeklerin bir ilişkiden beklediği 3 şey

Her erkeğin bir ilişkide ihtiyacı olan 3 şey vardır. Bunları ona sağlayabiliyor musunuz?

Güncellenme tarihi:
Erkeklerin her ilişkiden beklediği 3 şey

Herkesin ilişkisinden bir beklentisi vardır. Kadınlar, genelde güvende olduklarını bilmek isterler. Erkekler için durum biraz farklı. Onlar bir ilişkiden 3 şey bekliyorlar: takdir edilme, kabul edilme ve sadakat.

Fark ettiyseniz, neredeyse tüm erkeklerin kırılgan bir egosu vardır ki bu onları övülmeye, takdir edilmeye bağımlı yapar. Yaptıkları işlerin, sevdikleri kadınlar tarafından beğenilmesi ve takdir edilmesi erkeği mutlu eder, kendilerine güvenmelerini sağlar ve size daha çok bağlanırlar.

Buradaki sadakatten kasıt cinsellikle çok dolaylı yoldan alakalı. Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de ilişkilerinde karşı taraftan bağlılık bekliyorlar. Erkekler için cinsellik ne kadar önemli olsa da, sevildiklerini bilmek ve hissetmek daha ön planda.

Herkesin garip huyları vardır ve olduğumuz gibi kabul görmek isteriz, kimsenin bizi değiştirmesine izin vermeyiz ya da buna kalkışan olursa hayatımızdan çıkarmaya bile yelteniriz. Tam da bu noktada, erkeklerin beklentisi oldukları gibi kabul görmek. Kadınların onları değiştirmesinden hiç hoşlanmıyorlar ve onları oldukları gibi kabul edebilen kadınlara aşık oluyorlar.

Yayın tarihi: 18.07.2012
3280
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.