Erkeklerin beğendiği kadınlar

Erkeklerin beğendiği kadınlar

Erkekler kadınların nesini beğenir?

Güncellenme tarihi:
Erkeklerin beğendiği kadınlar

Erkekler tarafından beğenilmek çok güzel bir duygu ve her kadın bunu tatmak ister. Bakalım nasıl kadınlar dış görünüşleriyle erkekleri etkileyebiliyor.

Zayıflamak, dal gibi olmak devri sona erdi. Kadınlar 34 beden olmak için uğraşadursunlar, erkekler bu tür kadınları çekici bulmuyorlar. Elbette fazla kilolardan hoşlanmıyorlar ama daha kıvrımlı, daha kadınsı görünen vücutlar onları her zaman için daha fazla etkiliyor.

Pamuk gibi bir cilt, yumuşacık kollar erkeklerin karşı koyamadığı şeylerden. Pek umursamadıklarını zannederiz ama cildimizle çok yakından ilgililer.

Kıvrımlı ve pürüzsüz bir sırt, erkekler için paha biçilemez. Baldırlar da onları etkileyen başka bir bölgemiz, bacaklarımıza olduğunu sandığımız ilgi aslında baldırlarımıza.

Belimizdeki gamzeler, erkeklerin aklını başından alıyor. Bikininizin üstünden görünen gamzeler, bir erkeğe göre baştan çıkmak için yeterli bir sebep.

Çok ilginç bir şekilde, köprücük kemiklerimizden de çok hoşlanıyorlar. Giydiğimiz elbiselerin, köprücük kemiklerimizle çok çekici bir görüntü ortaya koyduğunu düşünüyorlar.

Yayın tarihi: 22.06.2012
4134
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.