Erkekleri mutlu etmek çok kolay

Erkekleri mutlu etmek çok kolay

Endişelenmeyin, göründüğü kadar zor değil

Güncellenme tarihi:
Erkekleri mutlu etmek çok kolay

Bir ilişkiden bir kadına nazaran daha az beklentisi olan erkekler, mutlu olmak için mucizeler yaratmamızı beklemiyorlar. Ufak detaylarla iki tarafın da mutlu olduğu ilişkiler çok da uzakta değil.

Erkeğin kalbine giden yol, gerçekten midelerinden geçiyor. Pek belli etmeseler de erkekler gerçekten yemek yemeye düşkün ve güzel yemekler onları her zaman cezbediyor. Ona güzel yemekler, tatlılar yapmayı ihmal etmeyin.

Sorunlarla baş etmek, deveye hendek atlatmaktan daha zor gibi gelir onlara. Bu yüzden sorunun değil çözümün bir parçası olun ve hayatını kolaylaştırmaya çalışın.

Kıskançlığınız yüzünden onu kısıtlamayın. Tabi her istediğini yapabilir demiyoruz ancak arkadaşlarıyla dışarı çıktığı zaman onu rahat bırakın. Siz de bu boşluğu kendi arkadaşlarınızla görüşerek ya da kendinizle baş başa kalarak değerlendirebilirsiniz.

Onun adına karar vermeyin. Bırakın ne isteyip ne istemediğine kendi karar versin. Fikir alışverişinde bulunabilirsiniz, belki onun göremediği şeyleri siz görüyorsunuzdur onu yönlendirebilirsiniz ancak kişilik haklarına müdahale etmemelisiniz.

Yayın tarihi: 06.07.2012
1266
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.