Erkekleri korkutan kadınlar

Erkekleri korkutan kadınlar

Kadınların bazı davranışları erkekleri korkutuyor...

Güncellenme tarihi:
Erkekleri korkutan kadınlar

Birlikte olduğu kadın tarafından düşünülmek, onun tarafından ilgilenilmek her erkek için paha biçilmez bir durumdur. Erkekler, sahiplenmeyi de severler ancak bazı kadınlar davranışlarıyla erkekleri korkutuyor ve soğutuyorlar.

Gün boyunca sayısız defa arıyorsanız, mesaj atıyorsanız ve cevap gelmeden bir daha atıyorsanız, sosyal paylaşım platformlarında her paylaştığını beğeniyor ve dakika dakika ne yazdığını takip ediyorsanız durup kendinize bakmanın zamanı gelmiş demektir.

Sizi aradığında her daim müsait olmanız mümkün değil ama siz hep müsaitsiniz. Sanki hayatınız ona odaklanmış, sadece onun için yaşıyormuşsunuz gibi. Size her ulaşmak istediğinde ulaşmasına izin vermeyin.

Karakterinizi değiştirmeye çalışmayın, çünkü ilişkiye siz olduğunuz için başladınız ve onun isteklerine göre kendinizi değiştirmeye çalışmak, her şeyden önce kendinize saygısızlık.

Yayın tarihi: 19.07.2012
3093
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.