Erkekleri kızdırmak çok kolay

Erkekleri kızdırmak çok kolay

Eğer sevgilinizi ya da eşinizi sinirlendirmek istiyorsanız, bunu kolayca başarabilirsiniz. Yeter ki aşağıda sıraladığımız, binlerce erkek arasında yapılan araştırma sonuçlarını uygulayın!

Kaynak: Kelebek

- Bir eğlence mekanında, masadaki kadınların toplu halde tuvalete gitmeleri erkekleri çok kızdırıyor. Bu tuvalet sohbetleri sırasında kadınların onları çekiştirdiklerini düşünüyorlar.

- Kadının kendisini erkekle eşit saydığını göstermek uğruna küfürlü konuşması, durmadan sigara içmesi ve içki kadehlerini birbiri ardına devirmesi. Erkekler kadınların kendilerine benzeme çabalarını çok itici ve sinir bozucu buluyorlar.

- Kadınların en sık yakındıkları konu erkeğin onlara yeterince zaman ayıramaması. Onların 'Bana yeterince zaman ayırmıyorsun' diye serzenişte bulunmaları erkeklerin sinirini bozuyor.

- Kadınlar nedense erkeğin karşısında kararlı görünmekten kaçınıyorlar. Örneğin bir lokantaya gidileceği zaman bile kadın karar veremiyor. Kararsızlık başka konularda da erkeği zor durumda bırakıyor. Ve tabii karşısında sürekli karar değiştiren bir kadın bulmak da onu kızdırıyor.

- Kadının kendine güvenmemesi de erkekleri kızdırıyor. Kadın erkeğe 'Beni şişman mı buluyorsun, ya da çok mu zayıf buluyorsun?' sorusunu sık sık yöneltince, erkek o kadından soğuyor.
Yayın tarihi: 18.04.2004
1121
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.