Erkekleri etkilemek ya da rezil olmak için kurallar!

Erkekleri etkilemek ya da rezil olmak için kurallar!

Yalnız mısınız, artık bir sevgilim mi olsun diyorsunuz, bu erkekleri neden etkileyemiyorum diye içiniz içinizi yiyor mu? Yaşınız evlenme yaşını geçti mi, evde mi kaldınız? Sineğiniz sizin için araştırdı; bu tüyolar tam size göre kızlar!

Erkekleri etkilemek ya da rezil olmak için kurallar!
"Erkek Sinek" erkekleri etkileme tüyolarını kulağınıza vızıldıyor...


1) Bir kadın öncelikle bakımlı olmalıdır,kendine has bir giyim tarzı, hafif bir makyaj ve aksesuarlarıyla kendini tamamlamalıdır. Kalabalık bir ortamda diğer kadınlar arasından sıyrılmak istiyorsa mutlaka görsel olarak farklılığını ortaya koymalıdır. Farkedilmek için emo saç stili ve giyim tarzları, saçma sapan aksesuarlar ve absürd renkler itici faktörlerdir!


2) Giyim kesinlikle çok fazla açık veya çok fazla kapalı olmamalıdır. Zira uçlarda, abartılı bir giyim tarzı benimsemiş kadın genelde erkekler üzerinde kendine güvenmeyen, tarzı, dolayısıyla kişiliği olmayan bir kadın görüntüsü çizecektir.


3) Kadında güleryüz çok önemlidir, samimi sevimli davranışlar, içi gülen gözler, erkek üzerinde 'aman ne tatlı hatun, ben bunla evlenirim aga, insana hayat verir) düşüncesi oluşturmaktadır.

Zira ilişkilerinde heyecan arayan erkekler bir o kadar da sığınacak bir liman, huzur arayışı ile ilişkiye başlamak istediklerinden sevdiceğinden de bu beklentilerine karşılık beklerler.


4) Konuşma tarzı; sempatik görünmek için bebek ses tonuyla konuşmalar, uykusuzdaki fırat karakteri cümleleri kurmalar, kelimeleri uzata uzata, ağzı yaya yaya kurulan cümleler erkekler üzerinde tatlı kız imajından çok "zeka özürlü kız" görüntüsü çizmektedir, aman dikkat :)


5) Kelimeler ve konuşma şekli; kesinlikle küfürlü olmamalıdır! Kadınların sinirlendiklerinde ettikleri küfürler erkeklere komik gelse de hiç bir erkek, evet bayanlar kesinlikle emin olun, hiç bir erkek ana avrat küfür eden bir kızdan hoşlanmaz, iğrenir, kaçar, "Kaç oğlum kaç hatunun ağzı çok bozuk" der :)


6) Kadının işi; önemlidir. Mevki sahibi, kendi ayakları üzerinde duran kadın görüntüsü erkeği hep cezbetmiştir.

Buradaki önemli olan detay; erkekler iş hayatında kendi ayakları üzerinde duran kadınlardan hoşlansa da ilişkide erkeğinin (!) desteğine ihtiyacı olan, kendisinden güçsüz kadınları her zaman tercih edecektir.

Yani kızlar sevgilinizle evdesiniz ve musluk damlatıyor, elinize 13-14 anahtarı alıp lavabo altında sürünmeyin, ben yapmak istiyorum diyip sonra 2-3 dakika uğraşıp, "aşkıııımm ben yapamıyorum, sen bakar mısın" demeniz yeterli! 3 saat geçse de o erkek o musluğu tamir eder aga, sonra da savaştan zaferle çıkmış komutan edasıyla 2 saat koltukta dinlenir :)))


7) Hoşlanılan erkeği etkileme yolları:

Bir elemandan hoşlandınız;

* İlginizi belli edin, size yaklaşması için ona bazı mesajlar sinyaller verin, erkekler emin olmadığı topa girmez (salça heriflerden bahsetmiyorum zira onlar uçan kuşa yazar, ama bizim burada amacımız yavşaklar değil daha düzgün adamlar içindir :))

* Ortak yanlarınızı bulun ve bu konular hakkında konu açmaya çalışın (Kesinlikle ilginiz olmayan konuları sırf onun ilgi alanı diye konuşmaya çalışmayın zira komik görünürsünüz,

"Ulan Alex ne gol attı hafta sonu gibi saçma cümleler veya futboldan hoşlanmayıp formayla dolaşma gibi hareketlerden kaçının, yerinizi bilin, edebinizle oturun!

* Göz teması kurun, ondan hoşlandığınızı belli edin, çekingen olmayın, soru sorun, onu tanımak istediğinize ilişkin ufak sinyaller verin...

Derslerimiz devam edecektir...

Bu günlük bu kadar,


Derslerimizi uygulamaya başlayın, beni de haberdar edin :)))))


Bir ERKEK SİNEK
Yayın tarihi: 19.08.2011
13928
dahafazlası
YORUMLAR

çok doğru şeyler

hatice kaplan 07.12.2013 12:41:42

Bayildimmm ya insan severek okuyr

eda celik 10.11.2013 12:48:12

Harıka ıp ucları bayıldım ve cok zekıceee =))))

Seyda agca 20.12.2011 11:30:30

bana bu ara çookk yararlı olacak bi yazı devamı gelmelii :):)

canan 29.10.2011 17:14:04

buradakiler sadece erkeği etkilemek için değil, zaten herkese karşı olunması gerekenlerdir. erkekler kendini bir şey sanmasın, kadının maddi durumu yerinde olsa yurdum erkeğini koluna bile takmaz!

puf! 19.10.2011 12:02:28

ERKEK SİNEK isminizi çok güzel bulmuşsunuz Hangi sinek türü olduğunu da belirtirseniz yazıları yazmak için durduğunuz duraklar hakkında aydınlatıcı olacağı kanaatindeyim :)

Rosie Moon 06.09.2011 10:07:36

Bunların hepsi palavra bence. adam severse sever.. sdik zoruyla ilgi çekmek saçmalık bence.. kişi senden hoşlanmıyorsa zorlamanın alemi yok bu tamamen elektrik meselesi ..

patipati 01.09.2011 19:42:20

Bunun bakımla,bakıilarla etkilemye çalışma, dikkatini çalışmayla alan ilgisi yok bence. Bu tamamen kimya meselesi eğer adam senden hoşlanmadıysa ne yaparsan yap nafile.. Hatta bırak başarılı olmayı komik duruma düşersin. bunlar fasa fisooooo

ismi lazım değil.. 01.09.2011 19:37:51

hepinizde saçmalamışsınız erkek nedir be mide bulandırıcı sinek şifonu çekilmiş klozettir kızlar benden size tavsiye erkekleri boş verin boş iş onların seviyorum kelimeleri kendinize yazık edersiniz................

kardelen 30.08.2011 10:13:40

Bu yazıya istinaden; kadınları kandırmanın ya da salaklık parayla mı dedirtmenin yolları diye bir yazınızı bekliyoruz sayın sinek...:)

hiçkimse 27.08.2011 11:46:26
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.