Erkekler yatakta ne ister?

Erkekler yatakta ne ister?

Sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmenin yolunun yataktan geçtiğini bilmeyen kadın kalmamıştır herhalde. Peki onu mutlu etmek için Jennifer Lopez gibi seksi kalçalara ya da Pemala Anderson gibi göğüslere sahip olmanın yeterli olmayacağını bilmeyen kadın kaldı mı? Kaldıysa yanıldıklarını bilseler iyi olacak. Çünkü erkekler yatakta daha farklı şeyler beklerler...

Erkekler yatakta ne isterler? Aslında çok şey isterler...Sandığımızın aksine sadece görsel güzellikten değil seksilikte hoşlanırlar. Fakat seksilikte sizin anladığınız anlamda güzel bir vücuttan ibaret değildir. Her kadın yatakta sevdiği erkeği mutlu etme kapasitesine sahiptir yeter ki neyi nasıl yapacağını bilsin.

Seksi davranışlar

Erkeğinizi mutlu etmek için ilk önce kendinize güvenmelisiniz. Kendinize derken vücudunuza demek daha doğru olacaktır. Unutmayın normal hayatta dergilerden fırlamış bir kadın vücuduna sahip olmanız gerekmez. Eğer karşınızdaki erkek sizi seviyorsa zaten olduğunuz gibi sevmiş demektir. Önemli olan onu görsel bakımdan baştan çıkarmaktır. Mesela seksi iç çamaşırları giyerek onu baştan çıkarabilirsiniz.

Erkekler kadın vücudunu seyretmeye bayılırlar. Vücudunuza bakmak onu sekse hazırlamaya yetecektir. Örneğin kadınlar genelde karanlıkta sevişmeyi tercih ederler. Erkelerse görsel anlamda her şeyi izlemekten zevk alırlar. Bu nedenle sevişirken mum ışığında da olsa kendinizi göstermelisiniz.

İstekli olun

Erkeklerin en çok şikayet ettiği durum kadınların kendileri kadar istekli olmamasıdır. Onunla sevişmek istediğinizi belli etmeli ve her hareketi ondan beklememelisiniz.

Sevişme sırasında zevk aldığınızı belli edin ve bunu göstermekten kaçınmayın. Sesler çıkarın bu onu daha çok tahrik edecektir. Hep aynı pozisyonda sevişmekten vazgeçin. Farklı pozisyonlar deneyin.

Ona övgü dolu sözler söyleyin

Erkeler yatakta iyi olduklarını duymaktan hoşlanırlar. Ne kadar iyi olduğundan bahsetmeli ve onu övgülerle ödüllendirmelisiniz. Seks hakkında konuşmaktan hoşlanırlar bu nedenle seviştikten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmayın ve ona sizi ne kadar mutlu ettiğini anlatın.
Yayın tarihi: 04.10.2003
5124
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.