Erkekler niye lolita sever?

Erkekler niye lolita sever?

Genç kızlar arasında cinsel olarak kullanılmanın en sık görüldüğü ilişkiler, kendilerinden yaşça daha büyük erkeklerle olan beraberliklerdir. Genç ve deneyimsiz kız ile yaşça büyük erkek aşkı... Her zaman mutsuz sonuçlanmasa da dikkat...

aşk

Her yaşta aşk, sevgi ve cinselik olabilir. Yaş bir ilişkin başarısı yada uzun sürmesinin tek belirleyicisi değildir. Aralarında ciddi yaş farkları olan bir çok mutlu çiftin varlığı açıktır. Ancak burda vurgulanmak istenen konu, genç bir kız ile kendisinden 5 yaştan daha fazla büyük bir erkek arasında yaşanabilecek bazı sorunlara dikkat çekmek.

Kendisinden anlamlı derecede daha genç kızlarla çıkmak, flört etmek isteyen erkeklerin acaba amaçları nedir? Gerçekten onu çok beğenmiş midir? ona bağlanmış mıdır? Aşık mıdır?

Genç ve deneyimsiz bir kız, yanında ki daha deneyimli bir erkeğin kendini çok güçlü hissetmesine neden olabilir.

İyi bir ilişkiye sahip olmanın 5 yolu!

Kendine güveni olmayan, ciddi ilişkilerden kaçan kişiler, kendilerinden yaşça ve deneyimce zayıf olan kızlarla birlikte olmak isterler. Bu tür ilişkilerin başında herşey çok güzel gibi görünür. Kısa zaman sonra erkek, baskısını kızın üzerinde göstermeye başlar.

Erkek, alkol almak, sigara içmek gibi davranışlarla ne kadar güçlü olduğunu empoze etmeye çalışırken, aynı zamanda genç kıza da bu davranışları yapması konusunda zorlama getirebilir.

Kendisinden yaşça daha büyük kişiler ile flört eden genç kızların yaşadıkları bir diğer sorunda, genç kızın diğer arkadaşlarının, erkek arkadaşı tarafından "onlar çoluk çocuk" denerek arkadaşlarından uzaklaştırılması ve kendi yaşının duygu, düşünce ve heycanlarını paylaşamamasıdır.

Yayın tarihi: 02.07.2012
5750
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.