Erkekler nelerden nefret ediyor

Erkekler nelerden nefret ediyor

Sivri tırnaklar, ters yöne taranmış saçlar, yada güzelliğinizi bir anda yerle bir eden güzellik maskeleri...

Biliyor musunuz bu ve buna benzer kadınsı detayların bir çoğu erkeleri bizden uzaklaştıran en önemli etkenler arasında üstelik bunların saksapeli artırmak bir yana bizi seksi göstermekten çok öte olduğunu belirtmekte de fayda var.

Makyaj temizleme

Kutlarız, tüm kadınsı silahlarımızı kullanarak onu baştan çıkardınız; bakışlarını sezonun trendi renkleriyle makyaj yaptığınız buğulu gözlerinizden alamamış, yüzünüze düşen mükemmel Rita Hayworth buklelerinizi düzeltirken elleri titremişti. Evdesiniz... Ve o, salonda oturmuş sizin makyajımzı temizlemenizi bekliyor. İşte, bu hareket ilk buluşmanın tüm heyecanını alıp götürmek için bire bir. Böylelikle ilk andan itibaren cildinize verdiğiniz değerin ona verdiğinizden çok daha fazla olduğuna gösteriyor olmanız da cabası. Böylesi bir hatayı affettirmeye Rita Hayworth'un bile gücü yetmez...

Evim evim huzurlu evim...

Sıcak su torbası, okuma göz1ükleri, kulak tıkaçları, güzellik maskesi... Mükemmel bir uyku için her detay düşünülmüş. Eğer bu saydıklarımızdan biri ya da birkaçı elinizin altında mevcutsa, size önerimiz kullanmaktan hemen vazgeçmeniz olacak. Eğer tüm iletişim kanallarınızı kapalı tutacak olursanız, birlikte olduğunuz erkek ertesi sabah size nasıl yaklaşacağını nasıl bilebilir ki?

Dokunmaktan korkmak niye?

Erkekler kendilerine dokunulmasından hoşlanırlar. Sırtlarının, karınlarının,yüzlerini ya da ellerinin okşanması hoşlarına gider. En hassas vücut bölgelerinin ellemesinden hoşlanmadıkları ise koskoca bir yalandan ibarettir. Buna karşın birçok kadın, erkeklerin erojen bölgelerine dokunmaktan adeta bir nükleer silaha dokunuyormuşçasına korkar. Ya da açıkça "dokunma" kelimesinin kendisinden rahatsız olurlar. Bu da erkeklerin kadınlarda en nefret ettikleri davranışların başında gelir. Bu yüzden, üzerinde çok fazla düşünmeden birlikte olduğunuz erkeğe tüm sıcaklığınızIa dokunun

Bad hair day

Testesteron kimi zaman aldatıcı olabilir. Hormonlar bazen ait olmadıkları bölgelerde kendi mekanlarıymış gibi hareket edebilirler. Örneğin bir kadın göğsünde... Çok görünür olmasa da kadınlar zaman zaman göğüs uçlarında büyüyen tüylerden rahatsız olurlar. Tabii, erkekler de... Ancak gerçek bir sevgiliye bu rahatsızlığını açıkça dile getirmekten kesinlikle kaçınır. Bu yüzden size önerimiz, vücudunuzu rutin aralıklarla büyüteç altına almanız.

Günde bir kez; ödüllendirin

Modern erkek artık en az haftada bir kez spor salonuna gidiyor, kar, çamur demeden koşuyor, kişisel bakımına önem veriyor. Bunun karşılığında ödülü ne? Hiç... Oysa onun mükemmel kaslarından, güçlü bacaklarından söz ederek ödüllendirmeniz hiç de pahalı bir yol olmasa gerek. Ayrıca korkmanıza gerek yok, böylelikle onu bir zevk objesine dönüştürmüş olmuyorsunuz.
Yayın tarihi: 17.06.2005
1004
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.