Erkekler neden aldatır?

Erkekler neden aldatır?

Başa gelmesinden en korktuğumuz şeydir aldatılmak. Neden aldattıklarını hiç düşündük mü?

Güncellenme tarihi:
Erkekler neden aldatır?

Git gide artan bir oranla aldatıyor erkekler. Kadın erkek ilişkilerinin temeli olan güven duygusunu en derinden sarsan aldatmak, erkekler tarafından belli sebeplere bağlanıyor. Çoğunlukla kötü giden evliliklerde kadınlar aldatılma riski altındadır ama bu her zaman şart değil. Her şeyiyle yolunda, gayet mutlu evliliklerde bile erkek aldatabiliyor.

Erkekler yaşlanmaktan korkuyor ve kendilerini daha genç, daha mutlu hissettirecek birliktelikler arıyorlar. Erkekler sekse kolayca hayır diyemezler. Karısını çok seven, çok mutlu bir evliliği olan bir erkek, bir başka kadın kendisiyle ilgilendiği, çekici ve genç hissettirdiği için karısını aldatabilir.

Aldatan erkeklerin söyledikleri başka şeyler ise eşlerinin onlarla eskisi kadar ilgilenmediği, kendine eskisi kadar dikkat etmediği ve bakımsızlaştığı ya da cinsel hayatlarının artık eskisi kadar heyecanlı olmadığıdır. Hiçbir sorunun çözümü aldatmak, birini kandırmak ya da yalan söylemek değildir elbette ama belki de kendimizi de biraz gözden geçirmeliyiz.

Yayın tarihi: 18.06.2012
1524
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.