Erkekler nasıl aşık olur?

Erkekler nasıl aşık olur?

Hadi itiraf edelim, hep merak ettik ama bir türlü soramadık nasıl aşık olduklarını. İşte en merak edilenin cevabı burada.

Güncellenme tarihi:
Erkekler nasıl aşık olur?

Kendi ayakları üzerinde durabilen, güveni tam olan kadın, bir erkeği en az dış güzellik kadar etkiler. Vaktinizin tümünü onunla geçirmek yerine arkadaşlarınız, aileniz ya da tek başına vakit geçirmeniz hem onun gözünde iyi bir imaj sağlar hem de ilişkinizin belli bir dengeye oturmasına yardımcı olur.
Beraberliğinize başladığınız ilk günler, birbiriniz hakkında izlenimler edinme açısından çok önemli ve bu dönemde ne çok seksi olmalısınız ne de çok çekingen.
Dünya değişse de, bizim ülkemizde geleneklerin de etkisiyle cinsel birliktelik için evliliği bekleyenlerin sayısı hala yoğunlukta. Bu sebepten, cinsel ilişki için acele etmeyin.
Kendinizi ona adamadan da değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Onu her ortamda desteklediğinizi göstermek ya da yaptığı ufak tefek işlerde yardımcı olmak hem size olan güvenini hem de size verdiği değeri arttıracaktır.
O hayatınıza girmeden önce nasılsanız, birlikteliğiniz başladıktan sonra da öyle kalın. Elbette karşılıklı küçük fedakarlıklar yapılacaktır fakat prensiplerinizden taviz vermeyin. Hatalı, yanlış bir durumda mutlaka tepkinizi ortaya koyacağınızı ve dürüstlüğünüzden şaşmayacağınızı bilirse size güveni tam olur.

Yayın tarihi: 11.06.2012
2101
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.