Erkekler kadınları içkilerinden tanıyor!

Erkekler kadınları içkilerinden tanıyor!

Erkeklerin karşılarındaki kadınları tanımak için birden fazla yöntemleri var elbette. Ama en çok kullanılan ve en çok ipucu sağlayan yöntemi öğrenmek ister misiniz?

Kadınları tanımanın çeşitli yolları olabilir. Bunlar arasında en şaşmaz sonuçları verenlerden biri ise, kokteyl seçimlerine göre yapılan kadın analizleri. Siz barda sakin sakin otururken sizinle ilgilenen erkeğin bakışlarınızın merakla ne içtiğinizi öğrenmek için içkinize yöneldiğini fark ettiniz mi? Bunu yapma amacı aslında ne içtiğinizi öğrenip, sizin nasıl bir kadın olduğunu anlamak.


Bira:
Bira içen kadınların, delikanlı gibi olma istekleri vardır. Doğal ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler; fakat kadınlıkları ile ilgili sorunları vardır.


Martini:
Martini içen kadınlar güçlü kadınlardır; aynı zamanda da iyi içicilerdir. Martini kadınları genelde streslidirler, her an depresyona girebilirler. Ama o durumlarından kurtulmak için de uğraşırlar.


Scotch ( İskoç viskisi):
Bu içki "zeka" anlamına gelir. Scotch içen kadınların ayakları yere basar; kim olduklarını bilirler ve başkalarının ne düşündüğü onlar için önemli değildir.


Margarita:
Bu kadınla takılmak oldukça zevklidir. Zariftir, modayı takip eder, eğlenceyi de çok sever. Bilim adamı zekası var diyemeyiz fakat oldukça akıllıdır.


Kırmızı Şarap:
Şarap seven kadınlar genelde sağlıklarına düşkündürler ve tutucu ve ölçülüdürler. Onlarda anne şefkati vardır, bu yüzden hassas ve sıcakkanlıdırlar. Şarabın boğazlarında bıraktığı o sıcaklığa bayılırlar.


Şampanya:
Şampanya içen kadınlar elit takılırlar, insanların kendileri hakkında entelektüel olduklarını düşünsün isterler ve Fransız kadını olma arzuları vardır; içlerinde de dönüp duran birkaç fantazi...


Cosmo:
İşte başka bir tutucu kadın. Bu tür kadınlar genelde akıntıya kapılmazlar fakat kendilerini de bilgili göstermek için gereğinden fazla uğraşırlar.


Rom & Kola:
Bu kadınlar oldukça eğlenceye düşkündürler ve yerlerinde duramazlar. Eğer bir bardak rom konuşabilse : "Bu akşam kopmaya gidiyoruz." derdi.


Rakı:
Rakı içen kadınların muhabbetlerine doyum olmaz... Bir kadın rakı içiyorsa, her ortama uyum sağlamayı bilen güçlü bir kadındır...


Vodka:
Vodka içen kadınlar eğlenmeyi seven ve asi kadınlardır. Ertesi günü düşünmeden anı yaşamayı ok iyi bilirler... Fakat bazen çok somurtkan olabilirler...
Yayın tarihi: 15.03.2009
1659
dahafazlası
YORUMLAR

Her kişinin damak tadı farklıdır. Peki kadın içki kullanmıyor, çay kahve kola su gibi şeyler içiyorsa onu nasıl tanıyacağız acaba. Bence bunlar boş. Ama rakıya sözüm yok. Rakı muhabbeti getirir. Su katıldığında kendini bozan tek içkidir. Hemen beyazlaşır. Rakıyı gazoz gibi içemezsin, rakı der'ki eğer beni içeceksen, mezeni bol sofranı geniş tut, yalnız içme yanında birde can dostun olsun, mideni iyi besle, sana zararım dokunmasın, keyif alacaksan beni iç hiddetleneceksen beni içme, ölçünü kaçırma bardakta duruşumla midendeki duruşum bir olmaz, yinede bana fazla güvenme. Der.

nstuzl 05.05.2009 17:41:34

şalgam suyunu güizayla beraber içicem:)

crewe 02.04.2009 11:50:51

sevgili erhan yurt, şalgam suyu değil, sadece şalgam, erkeklerin de bunu bilmesi lazim :)

fatma vural 29.03.2009 18:20:50

kızlar rakının yanında şalgam suyunun gidiceni iyi bilmesi gerekir

erhan yurt 23.03.2009 19:50:29

gerçekten sanki uyuyor yada ben benzettim.. :)))

romantik_59 23.03.2009 18:19:49

bence ortama göre içki içmeli.ama rakıyı her ortamda tek geçerim.tabii içmesini biliyorsanız.

naluş 19.03.2009 12:53:58

simdi isin ilginc yani, bu yaziyi okuyan kadinlar kendisine uyan normalde ictigi ickiyi birakip, barda cizmek istedigi imajin ickisini alirsa, o zaman vay erkeklerin haline :) ickisine bakarak eglenceli sanip konusmaya basladiginiz kizlar 2 dk sonra melankolik, duygusal takilmak istediginiz kizlar da firildayacak, kiyamet o zaman kopacak!

mgencel 19.03.2009 06:27:10

valla bazı şeyler hiç tutmamış onu söliym:) bu arada; tek değil de, bunlardan baya bi kaçını içen kadını napıcaklar var mı öle şei:))))

jlan 19.03.2009 01:56:47

bu tip genellemelerle bitakım adamlar kadınlar konusunda uzman olduklarını filan sanıyolar daha çok...

ufuk 19.03.2009 01:06:20

aslında ortama göre ıcmeli her icki farklı hepsiden tatmalı

murhpy 19.03.2009 00:54:21
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.