Erkekler ilk görüşte evlenecekleri kadını nasıl seçiyorlar?

Erkekler ilk görüşte evlenecekleri kadını nasıl seçiyorlar?

Genellikle erkekler, evlenebilecekleri kadına 20 saniye içinde karar verebiliyorlarmış. Kadınlar hakkında o kadar çok yakınırken, bir anda nasıl hayatlarının kadınını seçebiliyorlar?

Güncellenme tarihi:
Erkekler ilk görüşte evlenecekleri kadını nasıl seçiyorlar?

Kendine güvenen kadınlar, erkeklerin hayatlarını paylaşacakları insanı seçmesi için bir örnek oluşturuyor. Dik duran ve sevgilisinin elini sıkıca kavrayan kadınlar, birçok erkeğin seçimi oluyor. Keşfetmeyi seven erkekler ise daha içine kapanık ve gizemli kadınları eş olarak seçiyorlar.

Erkekler, bir kadını yemek yerken iştahına göre de değerlendiriyor. Zevkle yemek yiyen bir kadının tutkulu, yeni lezzetler denemeyi seven kadının ise yeni fantezilere açık olduğunu düşünüyorlar.

Çılgın ve özgürlüğüne düşkün kadınlar, her zaman erkeklerin ulaşmayı amaçladığı eşlerdir. Özgür giyim tarzı ve erkeğe bağımlı olmadığını gösteren bir kadın, istediği erkeği evliliğe ikna edebilir. Hatta ikna için çaba göstermez.

Erkekler, ilk görüşte ten uyumunun olup olmadığını anlıyorlar. Kadının ten kokusunu alıp, ilişkinin ne kadar ileri gidebileceğini hesaplıyorlar. Ayrıca üreme teorisine göre de çocuklarının nasıl bir tene ve fiziğe sahip olmasını istiyorsa erkek, ona göre eş seçecektir.

Yaşam sevinci yüksek ve şikayet ederek yaşamayan kadınlar, erkekler için bulunmaz bir nimet oluyor. Şikayet cümleleriyle ilişkiye başlayan kadın, erkekler tarafından direk elenebiliyor.

Yayın tarihi: 25.06.2012
2899
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.