Erkekler flört ederken nelerden hoşlanır?

Erkekler flört ederken nelerden hoşlanır?

Erkeklerin kalbine giden 5 yol...

Güncellenme tarihi:
aşk

Erkekler de en az kadınlar kadar flört etmeyi seviyorlar. Kalplerine giden yolu keşfetmek 5 adımda mümkün.

Yanına gidin ve kocaman gülümsemenizle ona sadece "selam!" diyin. Yalnızca merhaba demeniz ve gülümsemeyi eksik etmemeniz onun için etkileyici bir tanışma olacaktır. Arkadaşça ve eğlenceli olduğunuz sürece bu taktiğin işe yaramaması için hiçbir sebep yok.

Hakaret etmeden şakalaşmayı öğrenin. Ayrıca ilk kez konuştuğunuz biriyle evlenme hayalleri kurmaktan vazgeçin. Eğlenmenize bakın ve anın tadını çıkarın. Kibar olmak da gerekiyor elbette ama kahkaha ve eğlencenin yerini kimse tutamaz. Erkekler birine böyle bağlanmaya başlar.

Erkekler hakkında bildiğimiz 10 yanlış!

Bir konu hakkında konuşuyorsa, bir şeyler anlatıyorsa onu dinleyin. Sanki o konuştuğu için ara vermiş ve konuşmaya devam etmek için onun susmasını ekler bir hava takınmayın. Başkalarını da eleştirmeden önce kendi entellektüel seviyenizi arttırmayı deneyin.

Vücudunun şeklini beğendiğinizi söyleyin. Erkekler, David Beckham gibi görünmediklerini bilir ve ayna karşısında da saatler geçirmezler ancak vücut yapılarına, kollarına ya da karın kaslarına gelen bir iltifat inanın çok işe yarayacak. Deneyin, görün.

Ufak temaslar işinizi kolaylaştıracaktır. Omzuna, ya da konuşurken koluna ya da kazara bacağına hafifçe dokunmanız onun çok hoşuna gidecektir ancak abartmamakta fayda var. Akıllarına sadece cinsellik için arayışta fikrini sokmak istemezsiniz.

Yayın tarihi: 19.07.2012
17475
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.