Erkekler 'dekolte' hakkında ne düşünüyor?

Erkekler 'dekolte' hakkında ne düşünüyor?

Bariz bir şekilde baktıkları kesin ama acaba bu bizim için iyi birşey mi, yoksa kötü mü? Erkekler dürüstçe dekolte hakkında fikirlerini bizlerle paylaştılar. İşte sonuçlar...

Yanlarından hafif dekolte giyinmiş bir kadın geçtiğinde erkeklerin nasıl davrandıklarına hiç dikkat ettiniz mi? Birbirlerini dürterler, parmakla göstermenin ayıp olduğunu düşünenler başlarıyla gösterirler veya kıs kıs gülerler. Acaba böyle durumlarda aralarında ne konuşuyorlar, hiç düşündünüz mü? Biz beş erkekten bu konudaki yorumlarını dürüstçe bizimle paylaşmalarını istedik. İşte sonuçlar...

DEKOLTE KONUSUNDA NE HİSSEDİYORSUNUZ?

• Dekolte deyince aklıma öncelikle çekici bir kadın geliyor. Bu sanki gıdıklamak ile eşanlamlı bir kelime. Bende güzel hisler uyandırıyor. Eminim birçok erkek için de aynıdır.

Özgür, 34, Reklamcı

• Dekolte, kadınların çekiciliğini vurgulayan en önemli şeyler arasında. Özellikle yaz aylarında, kadınlar kadar erkeklerin de vazgeçilmezi olduğunu düşünüyorum. Bence ölçülü bir dekolte kesinlikle çıplaklıktan daha etkilidir. Bu dengeyi tutturabilen kadınları tebrik ve takdir ediyorum.

Altuğ, 30, Tasarımcı

• Cevabım keşke bütün kadınların gönlünü kazanacak şekilde "Bayılıyorum" olsaydı. Fakat maalasef, bu konuda çok iç açıcı görüşlerim yok. Dekolteyi, insanın dikkatini dağıtan gereksiz bir gösteriş olarak görüyorum. Çok sade olmadığı sürece bence gereksiz.

Can, 28, Broker

• Dekolte bence, kadına Tanrı tarafından verilmiş bir gücün uygulama şeklidir. Göğüs, bacak, sırt ve göbek dekoltesi ayrı ayrı birer silah olarak kullanılabilir. Yine de bunu yapabilmek akıl işidir. Çünkü dekolte tehlikeli bir silah olduğundan nerede nasıl kullanacağınızı bilmezseniz, dönüp sizi vurabilir. Kadınlar hafif bir dekolteyle erkeklere istediklerini yaptırabilirler. Çünkü bazı tip erkekler, dekolteyi muhteşem bir yemeğin başlangıcı sanıp her şeyi yapmayı göze alırlar. Kadınlar açısından en kötü durumsa beyni normal yerde olan erkekler karşısında dekolte kozunu kullanmaya çalışmalarıdır. Bunun sonu ise hep hüsrandır.

Evren, 30, Bilgisayar Mühendisi

• Herkesin bir tarzı olması gerektiğine inanıyorum. Buna bağlı olarak da kendini ve tarzını tanıyan bir kadın için dekoltenin, bütünü tamamlayan güzel bir detay olduğunu düşünüyorum. Dekolte kendine güvenen ve onu iyi taşıyabilen bir kadın tarafından kullanıldığında çok hoşuma gider. Benim için, düz bir kıyafet ya da çok açık bir kıyafet yerine dekolte çok daha etkileyicidir.

Doğa, 28, Klinik Araştırmacı


Erkekler cevapladı: Mini etek mi, göğüs dekoltesi mi? >>>>>>>

Yayın tarihi: 05.05.2009
8820
YORUMLAR

Eğitim şart ,tabi bazıları eğitilebilinir ama baki kalacak şeyler için bir şey yapılamaz

seldaalem 09.08.2009 15:46:54

Feministlik lezbiyenlik aynı dimi ? :)

ali 09.08.2009 13:06:26

Size söyleyim ne düşündüğünü karısı veya kız arkadaşında dekolite olmasında diğerleri istediği yerini açsın bende doya doya bakayım der.

seldaalem 04.08.2009 19:03:14

dekolte giymeyi çağdaşlık olarak algılayan kuşbeyinli bir zihniyet var tabi bunlar çağdaşlığın anlamını bilmeyen bir grup kıt zeka dekolteyle ilerlenseydi Türkler çoktan aya çıkmıştı aşırı dekolte giyen kadın ilgi çekmek isteyen teşhirci bir zavallıdan başka bişey değildir çünkü ilgi çekeceği herhangi bir zekası yeteneği...vs yoktur herşey ölçülü olmalı.Eşlerinin dekolte giymesini isteyen erkekler medeni değil midesi geniş iğrenç zavallılardır bunlar avrupai olmak uğruna her türlü ahlasızlığı yapar çağdaş

yaşasın feminizm 31.07.2009 23:42:09

zavallı tesettürlü erkekler sizlere acıyorum!Özgürlüklerin hepsini dekolte kadınlara verdiniz kendinizde yaz ve kışda konserde ve salonda kır düğünü ve baloda sıkı sıkı sarınıp burunup boynunuza kravatı sıkıca sarıp kapalı ayakkabı içinde çorapta giyerek kadınlara güzel görünmeye çalıştınız.sankı tesettür emri size gelmiş.modern olmak içinniçin bu kadar sarınıyorsunuz? bakın kadınlarahiç bir dur durakve bir engel tanıyorlar mı?ne kadar özgürler sırtları kalçaçatına kadar gögü

hüseyin geledik 05.07.2009 11:11:42

Çoğu kadın dekolteyi bir silah gibi erkeğe bir işini yaptırmak veya azgın bakışları çekmek ve bundan gizli bir cinsi tatmin elde etmek için kullanır.Dürüst bir davranış olarak görmüyorum.Kadın kendini beyniyle var etmeli.

KAAN ŞEN 03.07.2009 13:51:01

"tolga" ya 10 numara yorum yapmışsınız. aynen katılıyorum. erkeklerin kıskançlıklarının (sebepsiz ya da paranoya hariç) temelinde yatan ana sebep bile bundan gelmektedir. ilgilere duyrulur.

mskoktas 02.07.2009 12:00:40

eşini gerçekten seven hiçbir erkek,onun dekolte giymesini istemez.neden eşimin belli yerlerini başka erkelerin görmesini onların iştahını kabartmak isteyimki.neden eşimin güzelliğini başka erkeklerin gölzleriyle paylaşıyım ki?neden başka erkeklerin fantazilerine eşimi sokuyum ki?

tolga 24.06.2009 19:27:55

kendine güvenen erkek kadının çıplaklığını ayıplamaz..çıplaklık illa ki müstehcenlik değildir. çıplaklık güzeldir. olmadı dekolte verelim size.:)))

ferayss 08.06.2009 11:31:00

kadınlar hep erkeklerin aldattığını gözlerinin hep başka kadınlarda olduğunu söyler.o halde birbirimizin işine niye çomak sokup duruyoruz oramızı buramızı açmazsak onlarda bakıcak yer bulamazlar ve bukadar aldatmalar olmaz diye düşünüyorum yanılıyormuyum

hüli 18.05.2009 01:11:22
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.