Erkekler, bunları yapmayın!

Erkekler, bunları yapmayın!

Erkekler, kadınların hiç sevmediği 10 davranışı yapıyor ve kadınları kendinizden uzaklaştırıyor olabilirsiniz! Bu davranışlar neler mi?

Güncellenme tarihi:
Onu küçük düşürmeyin!
Erkek arkadaşının / eşinin yanında hangi kadın küçük düşmek ister? Tabii ki hiç kimse! Mesela sakın ona kalabalık bir arkadaş grubu ile birlikte yemeğe çıktığınızda "bu aralar çok kilo aldın, tatlı yemesen daha iyi edersin" tarzı bir cümle kurmayın, belki o anda size "haklısın sevgilim" diyecektir, ancak eve gittiğinizde söyleyeceklerini duymak dahi istemeyecek ve kulağınızı kapatacaksınız.

Devamı için tıklayın!
Yayın tarihi: 24.01.2008
967
dahafazlası
YORUMLAR

VEDE TÜM BAYANLAR OYUNU, FUTBOLU VS SEVMEZ DİYE BİR ŞEY YOK. BEN İKİSİNİ DE SEVİYORUM. YARIŞ DA İZLERİM BİZİMKİLERLE MAÇ DA YAPARIM. BUNLAR SEVİLMEZ Mİ YA? BUNLARIN HEPSİNİ SEVGİLİNLE YAPMANIN AYRI BİR HEYECANI VARDIR. DAHA EĞLENCELİ OLUR. PEŞİN HÜKÜMLÜ OLMAYALIM. BİR DE BAYANLARIN HEPSİ CANAVAR DEĞİLDİR. YOK TIRNAĞINI ÇIKARIR DA, BİLMEM NE DE ÇOK AYIPPPPP ÇOKKKKK. YAZAN KİŞİYE YAKIŞTIRAMADIMMMM

RACERGİRL 24.01.2008 13:48:18

BUNU YAZANLA, "KADINLAR BUNLARI YAPMAYIN" ADLI YAZIYI YAZANIN AYNI KİŞİ OLDUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÖLE BİR YAZI YAZMIŞ Kİ BUNLARI YAPARSANIZ HASTANELİK OLURSUNUZ DEMEDİĞİ KALMIŞ. YOK BÖYLE BİR OLAY. EŞİNDEN YA DA SEVGİLİSİNDEN ÇOK ÇEKMİŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. AMA BU ŞEKİLDE HERKESİ YARGILAYAMAZ.

RACERGİRL 24.01.2008 13:44:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.