Erkekler bunları neden yapar?

Erkekler bunları neden yapar?

Hoşlandığınız erkeğin, çok fazla anlam yüklemeden gelişigüzel söylediği "Seni ararım" cümlesinden sonra neden sözünü tutmadığını merak eder durursunuz. İşte sizin anlamanızı istediği ancak bir türlü söyleyemediği gerçekler...

Güncellenme tarihi:

Erkek arkadaşınızın sıklıkla yaptığı fakat sizin anlam veremediğiniz bazı şeylerin sebeplerini açıklıyoruz.

Bir erkeğin aklından neler geçtiğini anlamak oldukça zordur. Hatta bazen acı bile verebilir. Örneğin, neden sabahın körüne kadar futbol maçı seyredebiliyor ancak sizinle seyretmeye başladığı bir dizinin 10. dakikasında uyuyakalıyor? Peki ya ayrılmak istediğini cep telefonu mesajıyla söylemesi ne demek oluyor?

Uzmanlar, erkeklerin davranışlarını yorumlayarak anlamamızı kolaylaştırıyor.ARAYACAĞINI SÖYLEDİĞİ HALDE ARAMADI!

Hoşlandığınız erkeğin gelişigüzel söylediği "Seni sonra ararım" cümlesi, sonraki üç hafta boyunca her telefon çaldığında kalp çarpıntıları yaşamanıza sebep olabilir. Ancak sizi aramadığında, neden sözünü tutmadığını merak eder durursunuz.

Seks ve ilişki uzmanı Dr. Gabrielle Morrissey, bunun sebebinin onun sizi tahmin ettiğiniz kadar beğenmemesi olduğunu belirtiyor. Sizinle birlikte olamayacağını söylemek için arayıp kendini kötü hissetmek istemiyor.
Telefon etmediği için bir şekilde bu sorunu kafasından atıyor ve sizi de incitmeden reddettiğini düşünüyor.

Yayın tarihi: 11.12.2013
37224
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.