Erkekler aldatma hakkında tüm soruları cevapladı!

Erkekler aldatma hakkında tüm soruları cevapladı!

Acaba neden yaparlar diye düşündüğümüz, bir sürü fikir ürettiğimiz soruları, erkekler kendi cevapladı!

Güncellenme tarihi:
Aldatma Konusuna Nasıl Bakıyorlar?

Gündemden hiç düşmeyen konulardan biri de aldatmak. Dizilerde, filmlerde ve hatta haberlerde bile aldatma hikayeleri dinliyoruz. Bu da ister istemez aklımızda soru işaretleri oluşmasına sebep oluyor. Acaba erkek arkadaşımız da gün gelir bizi aldatır mı? Beraber güzel zaman geçirirken acaba aklından başka kadınlar geçer mi? Bütün bunlann cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

ERKEKLER NEDEN ALDATIR?

• Benim çevremden gözlemlediğim erkekler çeşitli sebeplerden aldatıyor. Ama ilk önce şunu ayırmak lazım: Birisi ile ilişki yaşamak ayrı bir şey, seks yapmak apayrı bir şey. Bu, erkeğin kendi iç dünyasıyla ilgili. Bir kadını çok sevebilirim ama seks hayatımız o kadar başarılı olmayabilir.

Bu durumda bir erkek ne yapar? Ben ayrılabilirim. Çünkü benim için bir ilişkide cinsellik çok önemli. Seks, hayatımda büyük bir yer tutuyor. Eğer ilişkimde bu konuda aradığımı bulamıyorsam aldatıp sorunu görmemezlikten gelmek yerine, ilişkiye son veririm. Bu şekilde hem kendime olan saygımı kaybetmem hem de kız arkadaşımı rencide etmemiş olurum.

Burak, 30, Temsilci

• Erkeklerin aldatmasını tek bir nedene bağlamamalı. Aldatıldığı için aldatabileceği gibi, tamamen maymun iştahlılıktan da aldatabilir. Kadınların duygusal tatmini ön planda tutmasının aksine aldatan erkek genel olarak cinsel tatmin peşindedir. Erkekler farklı farklı kadınlarla beraber olmaktan daha çok keyif aldıklarından da aldatır. Tabii bir de yakalanma riskinin verdiği heyecanın da etkisini göz ardı etmemeli.

Kürşad, 31, Bankacı

• Sevilmediğini, kendisine yeterince ilgi gösterilmediğini düşünen her erkek aldatır. Bazı erkeklerin aldatma sebebi de sırf paranoyaklıktır. Çünkü devamlı kız arkadaşının kendisini aldattığından şüphelenir ve şüpheci tavırlar sergilemeye başlar. Şizofren bir şekilde kafasında senaryolar yaratıp kız arkadaşını büyük bir rahatlıkla aldatıp öç aldığını düşünür.

Akif, 30, Sanat Yönetmeni

>>>>>>>>>>>

Yayın tarihi: 31.01.2009
40164
YORUMLAR

ben diyorum aldatılacaklar . birde kabul etmiyorlar adamada kızsın demek istediğim hep mana nedense burda kadınlar hem birbirine kızıyor, hem yana çıkıor cevap bekliyorum.

sevda 28.04.2011 17:25:01

evli sevgiliden geçilmiyor azcık kandırmış diye kandırdı. birde sonradan meydana çıkmışlar adamların karılarını suçluyorlar boşansın o zaman sevgiliyle evlemek şart değil, yaptığı çapkınlık ne boşanıcak. evlileri aşağılıyorlar adamada kızsın demek istediğim hep mana. kopya.

sevda 28.04.2011 17:09:44

Arkadaşlar 1 erkek için çok güzel olmak mükemmel olmak yetmiyo... 1 buçuk yıl süren çok güzel beraberliğimiz vardı. yaza nişan yapcaktık. taakii telefonuna o iğrenç mesaj gelene kadar.. şüükürler olsun ki geç olmadan gördüm. onunki bir gecelik değil devam eden bir ilişki... 24 saat peşimde.. affetmek hiç dekolay değil. çok seviyorum onsuz nefes alamıyorum ama asla affetmeyi düşünmüyorum. 1kez aldatan devamını da getirir. Kaybeden onlar olsun arkadaşlar affederseniz dünyada bu aldatılma bitm

Prenses 27.10.2009 09:31:40

Vallah benim de bir arkadaşım var ama aldatmak erkeklerin ruhunda var olsa gerek çok düzenli giden bir evlililği var gayet de mutlular eşi de gayet güzel bir bayan çekici alımlı ama ne yazık ki aldatıyor gerçi arkadaşın haline acıyorum zavallı

yelizzz24 22.08.2009 23:30:22

Çok yakından tanıdığım bir arkadaşım eşini aldatıyor ne kadar kızsakta vazgeçmedi iştye ayrı telefon evine ayrı telefon kullanıyor ve her hafta belli bahanelerle evinden uzaklaşıyor gün boyu elinden telefon düşmüyor peki bu adam her hafta sonu nasıl rahatlıkla evinden uzaklaşabiliyor bu eş hiçmi uynamıyor eşinede kızıyorum biryerde biraz göz hapsine al güveniyor belki ama her zmaan açık kapı bırakmak lazım hiç kimse peygamber değil çünkü..

fırts touch 19.08.2009 17:49:03

İşte erkeklerin gerçek yüzü .Yakalanmamışsa devam edermiş.İnsan önce kendine saygı duyarda yapmaz böyle bir şey.Nasıl gidipte kızın yüzüne bakabiliyor. Böylelerinin suratını tükürük okkası yapmak lazım.

seldaalem 04.08.2009 22:35:24

bence erkeklerin aldatması için bi sebep yoktur hepsi aldatır üzülmek yıpranmak istemeyen kadınlar erkeklerden uzak dursunlar o işlere kafa yoracağınıza rahibe gibi yaşayın yada dalga geçin bunlarla nasıl olsa aslında ERKEKLER KADININ ELİNİN KİRİDİR çünkü kadın zekasının erkeklerinkini 5e katladığı bilimsel olarak saptanmış bir gerçektir vurun tekmeyi gitsin bunlara

yaşasın feminizm 27.07.2009 02:21:16

her yorum sayfasında kadın kadını aldatıyor diyiyorlar.yalan çoğu kadının ikinci bir kadının varlığından bile haberi yok.çoğunu ise körkütük aşık ediyorlar biz türk kadınları sığınacak bir liman bulunca salı veriyoruz herşeyi.kadınları suçlamayın bence.bu çok saçma.varsada sizin dediğiniz gibi kadınlar çok ama çok nadirdir.

venessa 24.07.2009 03:32:54

evet erkek aldatıyor ama kadında buna zemin hazırlıyor bence

ali veli 28.06.2009 21:32:52

bi insanın içinde varsa eğer kadında olsa erkekte olsa aldatır.önemli olan aldatmaması için elinden geleni yapmalı.ama dedimya insanın içi önemli..

hatice 25.06.2009 23:17:59
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.