Erkek ve gizem: Hadi ordan!

Erkek ve gizem: Hadi ordan!

Artık erkekleri anlayamamak söz konusu dahi değil. Zira o dillere destan alışkanlıklarının ve takıntılarının özüne inildi ve tüm sırları deşifre edildi...

- Dikkat! Eğer bir erkek, nevresim takımlarını sık sık değiştiriyor ve seçim yaparken çok düşünüyorsa, eşcinsel olma ihtimali hayli yüksektir.

- Hiçbir erkek eski sevgilisinden bahsetmek istemez. Gelin görün ki, aslında çok azı geçmişiyle yüzleşmeyi başarabilmiştir. Ona soru sormak yerine, kişisel eşyalarının izini sürün.

- Eğer size herhangi bir şekilde içerlemişse, bunu açık yüreklilikle dile getirmek yerine mutlaka zayıf noktanızı kurcalayacaktır. Tam tersi bile olsa, o gün giydiğiniz kıyafetin yakışmadığını ya da kilo aldığınızı söylüyorsa, bilin ki size öfkelidir.

- Erkek arkadaşlarıyla yalnız eğlendiği akaşmalar, bir gelenek de değil de, aslında özgürlüğünü kısıtladığı düşündüğü kadınlardan alınmış bir intikamdır. Ve içinizin en rahat etmesi gereken akşamlar da bu akşamlar olmalıdır. Zira hiçbir erkek o gece çapkınlık yapmaz.

- Eğer odasının sizin egzersiz CD'lerinizle dolu olmasına izin veriyorsa, bilin ki evlendiğiniz takdirde asla dağınık bir eş olmayacak.

- Malum! Her erkek yanındaki kadının şık ve bakımlı olmasını ister. Ama esas şaşırtıcı olan nokta, eksantrik her giysi ve ayakkabınızın onun için bir sanat eseri gibi algılanmasıdır. Akıllı olun! Sahip olduğunuz her giysi hakkınad fikrini alarak gururunu okşayın.

- Avrupa genelinde yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin yatakta yazı yazarken çok heyecanlandığı ortaya çıkmış. Enteresan bir konu bulun ve fikrini kağıda dökmesini isteyin.

- Erkeklerin görsel bir zekası vardır. O halde onun hayatını güzelleştirin. Evini ya da giydiklerini. Hiçbir erkek estetik zenginliğe karşı koyamaz.

- Kişisel eşyaları çok kıymetlidir. Hiçbir kadın için onlardan vazgeçemezler. Onu istiyorsanız, eşyalarına saygı gösterin.

- Erkekler aslında çocuktur. Üstelik en aklı başında olanları dahi zamanı ve yeri gelince dünyanın en şımarık insanı kesilecektir. Alınmayın, kızmayın ya da içerlemeyin. Siz de onunla çocuklaşın ya da şımarın.

- Üç büyük tutkusu vardır; televizyon, spor karşılaşmaları ve porno siteler. Bu değişmez bir kuraldır. Artık bu üçüne ortak olmayı öğrenin.

- Erkeklerin garip alışkanlıkları vardık. Evdeki radyatörleri çamaşırları kurutmak için kulanmak, tuvalette bir şeyler içemek ya da okumak gibi. Tüm bunları garip karşılamayın. Zira değiştiremezsiniz.

- Her erkek bir kraldır! Krallığını yönetmek ise bir zevkten çok içgüdüdür.

- Her erkeğin pohpohlanmaya ihtiyacı vardır.

- Üç maymunu oynayan kadınlar hoşlarına gidebilir. Zira erkekler aslında bir hayli korkaktır, ürkütmeyin.

- İnatçıdırlar, kimi zaman da bencil. Televizyon kumandasının mutlak sahibi o olmalıdır ya da yemekler önce ona sevris yapılmalıdır. Eğer abartmıyorsa, üzerinde durmayın!

- Annesiyle aranızı mutlaka iyi tutun. Bunu başaramazsanız, ilişkinizin herhangi bir geleceği olamaz.

- Her erkeğin içinde bir kadını uslandırma arzusu vardır. Buna boyun eğmeyin. Eğmeyin ki bilincinin ötesinde kalsın ve sizi merak etsin.

- Her erkek mutlaka işinde yükselmeyi arzular. Eğer siz ondan daha üst düzeydeseniz, en aydın ve eğitimli olanı dahi, içten içe bunu gururuna yediremeyecektir.

- Her erkek keşif duygusu ile doludur. Yerleşmek konusunda çekinik ve kararsızdırlar. Size gelmesi için bu riski göze almak zorundasınız.
Yayın tarihi: 21.11.2004
1056
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.