Erkek adamın genç ve güzel karısı olmak

Erkek adamın genç ve güzel karısı olmak

Kadınlar, kendilerinden yaşça büyük bir erkekle daha mı mutlu oluyor?

aşk

Son zamanlarda hem magazin dünyasında hem de çevremizde sık sık duyuyoruz yaş farkıyla dikkat çeken ilişkileri. Bu ilişkilerin bazıları hızlı başladığı gibi hızlı bitiyor, bazıları da her şeye rağmen direniyor. Peki neden erkekler genç kadınları tercih ediyor? Ya kadınlar, kendilerinden yaşça büyük bir erkekle daha mı mutlu oluyor?

NEDEN ERKEKLER GENÇ KADINLARI TERCİH EDİYOR?

Böylece hala beğenildiğini hem kendine hem çevreye ispat ediyor.

Kadının gençlik enerjisinden yararlanarak kendini daha genç hissediyor. Kadın bir nevi erkeğe yeniden hayat veriyor.

Erkek yaşıtı bir kadınla kariyer, bilgi birikimi ya da maddi konularaa güç savaşı yaşarken, kendinden genç bir kadın büyük ihtimalle bu konularda ondan geride olacağınadan erkek böyle bir ilişkide kendini daha güçlü yani daha erkek gibi hissediyor.

Erkekler ne kadar kabul etmek istemeseler de kadında ilk olarak güzellikten etkileniyorlar, eh tabii daha genç kadınlar da genelde daha güzel oluyor.

NEDEN KADINLAR YAŞLI ERKEKLERİ TERCİH EDİYOR?

Kadınlar da ne kadar kabul etmek istemeseler de erkekte ilk olarak güçten etkileniyorlar ve tabii daha yaşlı erkekler genelde daha zengin, daha başarılı, dolayısıyla daha güçlü oluyor.

Kadın için baba figürü hep koruyuculuğun simgesi olmuştur. Kadının babası ister bu özelliklere gerçekten sahip olsun ister tam tersine kadının önünde böyle bir baba figürü olmasın, kadın hayatı boyunca erkekte koruyuculuğu arıyor, bunu da en iyi, baba yerine koyabileceği kendinden büyük erkek ona sunuyor.

Kadınlar erkeklerden daha hızlı olgunlaşıyor, bu yüzden yaşıtları erkekler genelde kendilerine çok çocuk geliyor.

Yaşlı erkek olmanın avantajları neler? Haberin devamını okumak için ilerleyiniz>>>

Yayın tarihi: 09.03.2012
19057
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.