Erkeğinizi nasıl alırdınız?

Erkeğinizi nasıl alırdınız?

Bugünün zeki kadınları modern erkeklerden hoşlanıyor; maço olmayan, kadın ve erkek eşitliğine inanan ve hayatı paylaşmada belli rol dağılımları üzerinde ısrar etmeyen. Buna rağmen bazen bu mükemmel politik yaşam bir süre sonra bir kısmımıza sıkıcı gelmeye başlıyor.

Zaman zaman stresten birkaç gün uzaklaşmak istiyorsunuz. Gerçekten de kısa bir süreliğine de olsa yaşananlar rahatlatıcı olabilir. Tatil ya da iş gezisi sırasında aşka da izin vermek mümkün. Modern bir yaşamda yaptığımız ip üzerindeki cambazlık numaraları bir hayli güç gerektiriyor çünkü; bitmek bilmeyen güç gösterilerini ayakta tutma zorunluluğu (başkalarını sev ama kendi sorumluluklarını unutma). İlişkinin her boyutunda adil bir paylaşımın (duygusal, ev işleri, cinsellik, almak ve vermek) dengesini oturtmak sıkı bir enerji tüketmememize yol açıyor.

Bazen "eski model"leri denemekte fayda var

Bu durumda tatil fikrinin kulaklardaki tınısı hiç de fena değil. Öte yandan rahatlamak istiyorsunuz diye kendinizi düşüncesizce "öteki" bir adamın kollarına bırakmak pek de akıllıca olmaz, değil mi? Bizim bahsettiğimiz "öteki" günlük hayatta 100 metre ötemizdeki adam değil kesinlikle. Öncelikle, bir erkeğin size kur yapması güzel bir duygu. "Eski model" erkeklerin yaptıkları en mükemmel şeylerden biri kuşkusuz romantik baştan çıkarmalar. Bazı modern erkekler buna karşın bir kadına çiçek vermenin ya da aşık olduğunu her fırsatta dile getirmenin zayıflık adledileceğini düşünüyorlar. Bu kesinlikle doğru değil. Buna karşın son günlerde romantik olmak yerine "cool" takılmak çok moda. Daha geleneksel erkekler (yaşları da doğal olarak biraz gecikince) konuya farklı yaklaşmayı tercih ediyorlar. Kadını yatağa atmak için hedefin tatlı sözcükler, çiçekler ve mum ışığında romantik bir akşam yemeği olduğunu düşünüyorlar. Belki tatilde böyle "eski model" erkeği denemekte fayda olabilir.

Puan toplamaya son.

Her ne kadar eski zamanlarda baştan çıkarma oyunu ve "avlanma" şimdikinden çok daha fazla zevk verdiyse de modern erkek cinsel birliktelik ciddi bir hal aldığında hoşlanmaya başlıyor kadından. Yani bir-iki hafta içinde. Maço erkek ise romantik avcılığı kesinlikle dramatik bir olay olarak algılıyor çünkü ona göre fethetmek maskülen cesaretin önemli bir işareti; yani puan toplamak. Mümkün olduğunca çok kadını yatağa atabilmek başarıya giden yolda ehemmiyet arzeden faktörlerden. Bu yüzden "eski model"lerin cinsel başarı kazanma teknikleri modern erkeğinkinden çok daha çok daha pürüzsüz. Bunda kendini bir nevi pazarlamasının da payı var kuşkusuz yani erkek kadına kompliman yapıyor, ona önem verdiğini gösteriyor. Dikkatli ve sevgi dolu, kadını çiçeklere ve hediyelere boğuyor. Dolayısıyla kadın kısa süren tatilden ya da iş gezisinden eve döndüğünde ve evde onu bekleyen "modern" erkeğine kavuştuğunda kendini çok mutlu hissediyor. Belki de bazı şeyler sadece kısa süreli oldukları için heyecan verici oluyor. Öyleyse puan toplamaya son.
Yayın tarihi: 26.07.2006
1027
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.