En büyük aşklar

En büyük aşklar

Ünlü çiftlerin aşk serüvenleri her zaman büyük ilgi çekiyor. Peki en büyük aşklar listesi yapılsa ilk 10'a kimler girer?

İşte Brad Pitt-Jennifer Aniston çiftinin birinciliği kimseye kaptırmadığı en büyük aşklar listesinde Top 10'da yer alanlar.

1- Brad Pitt-Jennifer Aniston

1999'da bir bağış toplantısında tanıştılar. Birbirlerinden gözlerini ayıramadılar. Bir de Jennifer, köpeğinin Brad'den hoşlandığını fark edince, hayatının erkeğini bulduğuna karar verdi. 2000 yılında Malibu'da evlenen çift çocuk için sabırsızlanıyor.

2- Victoria-David Beckham

1997'de Manchester United'ın dinlenme salonunda tanıştılar. 1999'da evlendiler. İki çocukları var ama daha çok çocuk istediklerini gizlemiyorlar. İhanet söylentileri bile bu aşka zarar veremedi.

3- Kylie Minogue- Oliver Martinez

2003'te Los Angeles'ta bir otelin lobisinde tanıştılar. Sakin lokantalarda buluşmayı, çılgın eğlencelere tercih ediyorlar. Son zamanlarda evlilik söylentileri yoğunlaştı. Kylie, hamile kıyafetleri alırken görüldü.

4- Jennifer Lopez- Marc Anthony

1998'de Jennifer Lopez'in bir klibinde tanıştılar. 99'da flört yaşamışlardı. Bu yıl da Jennifer Lopez, Ben Affleck'ten ayrıldıktan sonra aşklarını tazelediler. Marc da eşinden ayrılınca, haziran ayında Jennifer Lopez'in Beverly Hills'teki malikanesinde evlendiler.

5- Cameron Diaz-Justin Timberlake

Bir yıl önce Los Angeles'ta Nickelodeon Çocuk Ödülleri töreninde tanıştılar. Cannes'dan Kanada'ya kadar dolaşmadıkları yer kalmadı. Ayrılık haberleri hep asılsız çıktı.

6- Ashton Kutcher- Demi Moore

Geçen yıl bir film galasında tanıştılar. Moore, sevgilisinden 15 yaş büyük ama ilişkileri gayet iyi gidiyor. Nisanda evlendikleri haberi yalanlandı.

7- Gwyneth Paltrow- Chris Martin

Gwyneth, 2002 yılında Coldplay'in konserini izlemeye gitti ve şarkıcı Chris'den çok etkilendi. Daha sonra California'da evlendiler. Bu mutlu çiftin Apple adını verdikleri bir kızları var.

8- Orlando Bloom- Kate Bosworth

Geçen yıl reklam filmi setinde tanıştılar. Kate Bosworth, Los Angeles'ta, Orlando Bloom Londra'da yaşıyor. Ama onların aşkı aralarındaki mesafeden etkilenmiyor. Söylentilere bakılırsa Bloom sevgilisine Londra'da evlenme teklif edecekti ama cesaret bulamadı.

9- Nicole Appleton- Liam Gallagher

Bir ortak arkadaşları onları 2000'in temmuzunda tanıştırdı. Bir süre sonra ev eşyası alırlarken görüldüler. 2001'de bebek Gene dünyaya geldi. 2002'nin eylül ayında da nişanlandılar.

10- Kate Beckinsale- Len Wiseman

2002'de 'Underworld' filminin setinde tanıştılar. Len Wiseman'ın yönettiği filmde Kate başroldeydi. Bu yıl evlendiler. Kate'in ilk eşinden bir çocuğu var. Genç çift şimdilik çocuk yapmayı düşünmüyor.
Yayın tarihi: 13.06.2004
1456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.