Eğlenecek adam mı, evlenecek adam mı?

Eğlenecek adam mı, evlenecek adam mı?

Yapıcı mı, yıkıcı mı bir ilişki acaba? Alışkanlıklarını kontrol etmek, kalbinizi hiçbir işe yaramayacak bir erkeğe vermenizi engellemenin en emin yolu olacaktır. Alışkanlıklarını belli eden ipuçlarını takip edin.

O'nunla dansa gidin.

Eğer sizin ritmi kontrol etmenize izin veriyorsa, yatakta da aynısını yapacağından emin olabilirsiniz.

O'nunla alışverişe çıkın.

Restoranda nasıl sipariş verdiğine bakın. Eğer, mavi ya da kırmızı tişörtü seçebilmek için oflayıp pufluyorsa, veya içecek seçmek için her zaman zorlanıyorsa, büyük ihtimalle karar vermekte her zaman zorlanacaktır - buna devamlı bir kız arkadaş mı yoksa geçici bir ilişki mi istediği de dahildir!

EĞLENECEK ADAM MI, EVLENECEK ADAM MI?

Garantili orgazm olmak mı yoksa garantili bir ilişki mi tercih edersiniz?

Yatmak/yaşamak için harika biri olacağının beş işareti!

1) Sizi hiç acele ettirmez.
Sizi hiç bekletmez.

2) Temizlemesi sonsuza dek sürecek büyük yemekler pişirir.
Bütün tavaları ve tencereleri ovar.

3) Beraber yürüdüğünüzde, sizin adımlarınıza uyar.
Bir şey yapmaya kalktığınızda - kahve koymak, içkilerin parasını ödemek - genellikle, sıranın kendinde olduğunu söyler.

4) O'nu görmek kalp atışlarınızı hızlandırır.
O'nu görmek, sizi keyiflendirir.

5) Prezervatifler, vücudunuzun şehvetlendirici noktaları, en iyi arkadaşınızla üçlü seks yapmak konularında hem fikirsiniz.
Sadakat, sorumluluk ve istikbal hakkında hem fikirsiniz.


Yatak başında kaç tane çentik olduğuna bakın!

Journal of Personality and Social Psycohology (Şahsiyet ve Sosyal Psikoloji Dergisi) 'de yayımlanan bir araştırmaya göre, bir erkek ne kadar çok kadınla yatarsa, karakter tipinin 'dalkavuk' sınıflamasına girme ihtimali o kadar yüksektir.

Bazı gelişmiş erkekler, adamdır. Bazıları ise, hala adam olmak için eğitilmektedir (başka bir deyimle, sizinle on yıl sonra irtibata geçmelidir). Farkı bilebilmenin yolları şunlardır:

Beş yıl içinde ne yapmak istediğini bilir.
Akşama ne yapmak istediğini bilemez.

Bir feminist olduğunu iddia eder ama araba kullanmakta, yemek parasını ödemekte ve doğum kontrol yöntemini belirlemekte ısrar eder.
Bir feminist olduğunu iddia eder çünkü, araba kullanabileceğinizi (tercümesi: benzin dolu bir arabası yoktur), ödeme yapabileceğinizi (tercümesi: kredi kartının limiti doludur) ve doğum kontrol yöntemini seçebileceğinizi (tercümesi: sormak aklına bile gelmez) söyler.

Annesi aradığında, size de telefonu verir.
Annesi aradığında, siz orada yokmuşsunuz gibi davranır.

Kendi işini kurar.
Yeni bir iş bulmadan, işinden istifa eder.
Yayın tarihi: 02.08.2009
1346
dahafazlası
YORUMLAR

bence evleneceği eşi iyi seçip hem onunla evlenmeli hemde eğlenmelidirler(konudaki gibi dalga geçmek anlamında diil gerçek manada mutlu olmak ) . ayrıca bir bayan yazısında bunu tavsiye etmek sakıncalı bence " yatmak 5 şeyi bildirir" iyi o zaman her bayan evleneceği şahısla yatsın bi denesin olurmu öyle bişi ? ben erkek olarak gelenekselliğe daha çok önem veririm bence her eş acemiliğini birbirine saklamalıdır birlikte yenilikler keşfetmelidir.her bayana tavsiyem asla evlenmeden yatmayın! sevişin ama ileriye gitmeyin yüzeysel kalın hayat bu garantil

mustafa 28.09.2009 05:45:58

hiç bi kadın bi erkekle eğlence olsun die birlikte olmaz ama erkeklerde bu tartışılmaz bile .-))

mjddgtkn 21.08.2009 21:01:27

önce eğlen sonra evlen.ister birlikte oldugun erkekle istersen karsına cıkacak baska biriyle.sıralama değişmez.kadınları yöntemi hepbu zaten

kairi07 20.08.2009 01:44:01

Eğlenilecek adam mı? Çok saçma... Bir kadın bir erkekle hangi yönde eğlenir?

Yağız 19.08.2009 20:37:12

inşallah hayırlsı olsun tabiki evlenmeyi düşünüyorum herşeyin hayırlısı

ayten 17.08.2009 11:32:50

Son zamanların trend cümlesi,"eğlenecek erkek(kadın)evlenecek erkek(kadın)...hiç katılmıyorum.Çünkü erkek yada kadın bence eğleneceği kişiyle evlenmeliki mutluluğu yakalayabilsin.

gulumse7636 15.08.2009 17:10:49

hayattan bir ay çıkartmak ve tatlı gelecke istiyorsa tabiki evlenecek adam olmalı zaten evlenecek adam yani karşılıklıilişki olduktan sonra sonuç olumlu olcakgı için aşk eğlenceli bir ha alacaktır

toqito 11.08.2009 22:52:07

evlilik kader kısmet işi ALLAH İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN CÜMEMİZİ

AYTEN 11.08.2009 11:45:45

insan tabiki evlenilecek karakterde insana ihtiyaç duyar yalnız hayatın bazı anlarında eğlendiren bir eşe sahip olmakta hiç te fena fikir değil. uzun vadeli düşünecek olursak evlenilecek insan idealdir.

gamzelimbenimm 09.08.2009 19:41:38

aynen.insanları eğlenilecek evlenilcek diye ayıramazsın.insanların huyları değişiyo.ve tipine bakarak buna karar veremezsın zaten.çıkmak dediğin evliliğe adım benım bıldıgım ama suan boyle bakılmıyor.insan eğlenmesinede çıkma diye bişey saçma yani bu ne

zuzu444 09.08.2009 17:08:27
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.