Dudaklarda Fransız tadı

Dudaklarda Fransız tadı

Sevgilinizle öpüşürken dudaklarınıza hafif bir 'fransız' tadı katmak ister miydiniz?

Zamanlama

Dünyadaki en iyi sevgililer öpüşme konusunda zamanlamayı kusursuz tutturanlardır.Onlar sizi özlediklerinde dudaklarını sizinkilere ne zaman değdireceklerini, dudaklarınızdan ağzınızın içine doğru ne zaman ve nasıl kayacaklarını çok iyi bilirler. Peki siz sevgilinizi ne zaman ve ne şekilde öpeceğinizi biliyor musunuz?

Onun nefes alıp verme şeklini iyi bilirseniz o zaman öpüşürken onu kanatlandırabilirsiniz. Eğer sevgiliniz öpüşürken nefes nefese kalıyorsa o zaman aşağıda okuyacağınız A kapısından, eğer dudaklarınızı dudaklarına değdirdiğinizde sakin kalmaya çalışarak düzenli nefes almaya devam ediyorsa o zaman da B kapısından girmenizi tavsiye ediyoruz. Fakat önce Fransız öpücüğünün temel kurallarına bir göz atalım:

Her kadının kendine özgü bir öpüşme tarzı vardır. Bu stili ağzın anatomik yapısı, dilin uzunluğu, ağzın açılma kapasitesi, cinsellik güdüleri ve kişisel zevkler yaratır. Fakat Fransız öpücüğü verirken herkesin yaptığı bazı temel hareketler vardır. Örneğin sevgilinizi öperken dudaklarınızı hafif aralamanız, dilinizi parterinizin aralık dudaklarına değdirmeniz ve daha sonra da dudakların gerisinde neler olduğunu keşfetmeniz Fransız öpücüğünün hakkını vermeniz için yapılması gereken hareketlerden birkaçı.

Şevhetli bir Fransız öpücüğü (A kapısı)

Bu tarz öpüşmeler ani yaşanır. Siz sevgilinizi arzu ederken o da sizin dudaklarınızı istiyor ve dudaklarınız aranızda hiçbir konuşma geçmeden sadece bir bakışmayla birleşiyor ve siz daha öpüştüğünüzün farkına bile varmadan diliniz onun diline değmiş oluyor. Bu hareketten sonraki aşamada dilinizi yavaşça partnerinizin ağzında döndürmeye başlayın. Daha sonra kafanızı eğdiğiniz yerden ters tarafa eğin ve aynı hareketi tekrarlayın. Bunun ardından dudaklarınızla küçük yaramazlıklar yapın ve örneğin alt dudağını hafifçe ısırın. Bu hareketlerin sonsuz varyasyonlarını deneme şansınız var.

Sakin bir Fransız öpücüğü (B kapısı)

Sevgiliniz öpüşürken çekingen tavırlar sergiliyor. Bu durumda önce dilinizin ucuyla dudağının üstünü yalayın ve daha sonra da ona tatlı ve yumuşak bir öpücük kondurun. Daha sonra alt dudağının tadına bakın ve onunla göz teması kurarak her iki dudağını da öpmeye başlayın. Daha sonra dilinizi kullanın ve ona ateşli öpücükler verin. Bir süre sonra dilinizi kullanarak verdiğiniz Fransız öpücüğü ile sadece dudaklarına kondurduğunuz masum öpücükleri birbirine karıştırın. Sizi doyasıya öpmeye çekinen partnerinizin Fransız öpücüğünüze karşılık vereceğine emin olabilirsiniz.
Yayın tarihi: 01.02.2005
1102
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.