Dondurmayla aşk

Dondurmayla aşk

Sevdiğiniz dondurma türü, kişiliğiniz hakkında önemli ipuçları veriyor. "İlle de çikolatalı" diyenler maceracı bir yapı sergilerken, fıstıklı sevenler ise çekingenlikleriyle dikkat çekiyor.

Yapılan araştırmalar, çilekli dondurma sevenlerin tedbirli bir yapıya sahip olduğunu ancak dışarıya karşı sempatik görünseler de güvensiz bir yapı sergilediklerini belirtiliyor. Diğer dondurma çeşitlerini sevenlerin karakterleri ise şöyle sıralanıyor:

Karamelli: Çok düşünmeyi, detaylara inmeyi seven ve mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakteristik özellik taşıyorlar. Sevdiklerinin özel günlerini asla unutmuyor ve kaçırmıyorlar. Çevresindeki insanları mutlu etmekten çok büyük bir zevk alıyorlar. İkili ilişkilerinin uzun süreli olması yönünde çaba gösterirler ve romantik tavırları ve düşünceli davranışlarıyla karşısındaki kişinin dikkatini çekerler. En iyi anlaştıkları grup ise eğlenceli ve romantik yapıdaki insanlardır.

Çikolatalı: Bu gruptaki insanların çapkınlık yapmayı, hızlı ve flört hayatı yaşamayı sevdikleri uzmanlar tarafından vurgulanıyor. Cazibe ve sevimliliklerine çok güvenirler ve bu özellikleriyle karşısındaki kişinin dikkatini çekerler. Çikolatalı dondurma seven erkeklerin çapkın olması nedeniyle kadınlar tarafından çok güvenilmediği belirtilirken, bu kişilerin macerayı seven ve hareketli insanlarla daha iyi anlaştığı ifade ediliyor.

Limonlu: Nostalji düşkünü ve hayalperest bir yapıya sahiptirler. Onlara göre eskiye ait her şey ilgi çekicidir, eski plaklar, giysiler, resimler hep dikkatlerini çeker. İkili ilişkilerinde hep eski yılları örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler. Bu saplantılarından çok zor koptukları da uzmanlarca vurgulanıyor.

Vişneli: Eğlenmeyi seven, hayatta her an eğlenebilecek bir şeyler arayıp bulan bir karaktere sahiptirler. Hayatlarının kaynağı eğlence olan vişne sevenler, çevresindeki insanları en olumsuz koşulda bile gülümseten ve bunun yanında ailelerine düşkün bir karakterleri vardır. Duygularını içlerinde yaşarlar ve kimseye bir şey belli etmezler.

Fıstıklı: İçe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler. Duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı hep karşıdan beklerler. Kolay beğenemediği gibi kolay da unutamayan fıstıklı dondurma sevenler, çekingenliği sebebiyle çevresindeki kişilerle iletişim kurmakta zorlanırlar.
Yayın tarihi: 14.09.2004
1141
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.