Doğru insan, yanlış zamanda karşınıza çıkarsa!

Doğru insan, yanlış zamanda karşınıza çıkarsa!

Kaderin cilvesi; doğru erkekle yanlış bir zamanda karşılaştınız! Peki, ya o hayatınızın aşkıysa? Onun, elinizden kayıp gitmesine izin mi vereceksiniz? Sonra pişman olmamak için, duruma göre ne yapmanız gerektiğine karar verin!

Güncellenme tarihi:
Hayatınızın erkeği hiç beklenmedik bir anda karşınıza dikilse, onun yanından öylece süzülüp gitmeyi göze alabilir misiniz? Bu, "ancak başına gelen anlar" durumunda ne yapmanız gerektiğine iyi bir örnek. En iyi kararı tabii ki siz verebilirsiniz. Ama kafa karışıklığını önlemek için, size duruma göre önerilerde bulunabiliriz!

Durum 1: BAŞKA BİRİYLE BİRLİKTESİNİZ

Bakışlarınız hızlıca çarpıştı ve o an aranızdaki elektrikten ortalığa saçılan kıvılcımlar kalbinizin eski sahibini yerinden oynattı. Artık kalbinizin yeni sahibi, işte bu yakışıklı! Üstelik o da sizin için aynı şeyleri düşünüyor. Telefon konuşmaları, face-book'ta sanal sarılmalar, öpücükler derken işler sarpa sardı. Hayatınızdaki diğer kişi de az çok durumun farkında ve işler rayından çıkmaya başladı bile. Peki, şimdi ne olacak?

Ne yapmalısınız: Bu durumun geçici bir heves mi, yoksa gerçek aşk mı olduğunu en iyi anlayacak olan yine sizden başkası değil. Ama öncelikle, kendinize ve ilişkilerinize dışarıdan bakmayı deneyin. Mantıklı düşünmeye çalışın, belki bu konuda arkadaşlarınızın fikirlerine de ihtiyacınız olabilir. Evliyseniz, "o"nunla karşılaşmadan önce mutlu olup olmadığınızı sorgulayın. Çocuğunuz varsa, iki kere düşünün. Eğer, içinde bulunduğunuz ilişki sizi zaten mutsuz ediyorsa, bu yeni adamı tanımak için ona bir şans tanıyabilirsiniz. Ama ilişkiniz yolunda gitmesine rağmen onunla birlikte olmak istiyorsanız, yeni bir heyecan arayışında olabilirsiniz. Bu da bir yerden sonra pişmanlıklara sebep olacaktır. Uzun süreli ilişki ve evliliklerde bu tip kaçamaklar aşk olarak görülse de, bazen aşk olmadığını anlayınca üzülebiliyor insan. İçinden çıkamıyorsanız, bir psikologa danışabilirsiniz.

Angelina Jolie & Brad Pitt

Brad Pitt, yedi yıl boyunca mutlu bir ilişki yaşadığı Jennifer Aniston'dan, "Mr. and Mrs. Smith" filminde Angelina Jolie ile yakınlaşmalarının ardından ayrıldı. Çiftin yaşadığı set aşkı, gerçeğe dönüştü.

Seal & Heidi Klum

Ünlü Alman model, altı aylık hamileyken Renault'nun Formula 1'in yöneticisi Flavio Briatore'in bebeğini taşırken, Seal ile beraber olduğunu açıkladı. 2005 yılında evlendiler ve iki çocukları daha oldu.


Aranızda mesafeler mi var? İnsanlar ne der?
>>>>>>>


Yayın tarihi: 29.01.2009
9714
YORUMLAR

aşık olduysam ne zamana bakarım ne de doğru insan olup olmadığına... aşk bir kere yaşanır.

nehir. 02.02.2009 13:41:14

gitmesine izin vermezdim

omrumsana 01.02.2009 21:26:04

dogru zaman yoktur. inanmıyorum dogru insan oldugunu...

yalnız 29.01.2009 19:05:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.